Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Magdalena Dzięgała

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

w Natura Estetica – dermatologia i medycyna estetyczna (dr Magdalena Dzięgała, dr Mateusz Dzięgała)

lek. Kamil Dąbrowski

chirurg onkolog

w VenoMedica

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Anna Woźniczka

lekarz

w DCG Centrum Medyczne

lek. Maciej Sroczyński

chirurg ogólny, proktolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Barbara Oleszkiewicz

chirurg onkolog, chirurg ogólny

w OVO Medical

lek. Bartosz Kapturkiewicz

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w OVO Medical

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 11 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 25 zł w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią, najwyższa to 590 zł, natomiast średni koszt to 337 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe występują najczęściej spośród wirusowych chorób skóry - jest to aż 75% wszystkich zachorowań. Są wywołane wirusem HPV, a ich pojawienie się związane jest z niskim poziomem odporności organizmu. Dlatego najczęściej występują u dzieci, ale spotykane są również u dorosłych. Usunąć je można na kilka sposobów. Jednym z nich jest krioterapia, czyli wymrażanie kurzajki ciekłym azotem za pomocą aplikatora. Inna metoda to elektrokoagulacja, niszcząca brodawki prądem elektrycznym. Jeszcze jednym ze sposobów jest laseroterapia, czyli odparowanie zmiany z wykorzystaniem laserowego światła.

Gdzie można usunąć brodawkę wirusową we Wrocławiu

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki swoim pacjentom proponuje Centrum Terapii Laserowej, znajdujące się we Wrocławiu. Centrum to wyposażone jest w laser CO2 o długości 10600 nm, za pomocą którego kurzajki są bezboleśnie odparowane. Do innych metod pozbycia się brodawek wirusowych należy tutaj metoda chirurgiczna, a także zabiegi wymrażania - krioterapii. Ponadto pacjent może skorzystać w placówce z zabiegów usuwania innych niedoskonałości skóry: zmian barwnikowych za pomocą lasera frakcyjnego, oraz zabiegom chirurgicznym z zakresu wycięcia znamion, kaszaków lub tłuszczaków.

Na leczenie brodawki wirusowej pacjent może udać się do wrocławskiego lekarza, dr n. med. Karoliny Kopeć-Pyciarz. Ten dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2015 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się leczeniem kurzajek na różne sposoby: poprzez wycięcie chirurgiczne, za pomocą elektrokoagulacji oraz krioterapii. Ponadto posługuje się również laserem frakcyjnym Laser Pixel CO2, którym może odparować brodawki wirusowe z różnych miejsc ciała pacjenta. Wykonuje także zabiegi usunięcia innych zmian skórnych: kaszaków, włókniaków, kępek żółtych oraz brodawek narządów płciowych czy brodawek łojotokowych. Brodawki wirusowe i inne zmiany skórne poddaje badaniu dermatoskopowemu za pomocą dermatoskopu Heine Delta 20 Plus.

Zlikwidować brodawkę wirusową wrocławski pacjent może również w Centrum Terapii Laserowej i Kosmetycznej, znajdującym się obok mostu Warszawskiego. Zabiegi takie przeprowadzane są tutaj z wykorzystaniem lasera CO2, który działa na różne rodzaje brodawek wirusowych: brodawki zwykłe i płaskie, brodawki płciowe czy brodawki stóp. Ponadto usuwane w taki sposób są tutaj także inne narośle skórne (np. włókniaki, guzki) oraz zmiany barwnikowe czy naczyniowe. Pacjent może poddać się tutaj także badaniu dermatoskopowemu.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…