Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Marcin Iskierka

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Euroklinika

10 / 10
lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Derma point

9,6 / 10
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Michał Nycz

chirurg ogólny

w Skin Laser Lubelscy - Katowice, Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

9,3 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 7 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 300 zł w San-Medical Centrum Medyczne, najwyższa to 400 zł, natomiast średni koszt to 350 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Katowicach - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe, zwane kurzajkami, to niebolesne zmiany skórne bez podłoża zapalnego, wywoływane przez wirusa brodawczaka ludzkiego HPV. Istnieje kilka typów brodawek, związanych z różnymi typami wirusa HPV, zwykle niskiego ryzyka, nieonkogennych, w tym brodawki zwykłe, płaskie,brodawki stóp oraz brodawki płciowe, tzw. kłykciny kończyste. Oprócz tych ostatnich, które przenoszone są wyłącznie drogą płciową i lokalizują się na zewnętrznych organach płciowych oraz w okolicy odbytu, pozostałe zmiany mają charakter grudkowatych wykwitów i zlokalizowane są na palcach rąk i podeszwach stóp (zwykłe), mogą też tworzyć skupiska grudek w jednej okolicy ciała (brodawki płaskie). Popularnymi metodami usuwania kurzajek są kriochirurgia oraz laser.

Dermatochirurgiczne usuwanie brodawki wirusowej w Katowicach

Znamiona barwnikowe, brodawki i odciski laserem chirurgicznym CO2 usuwają lekarze Śląskiego Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej, a oferta obejmuje m.in. brodawki wirusowe, w tym również kłykciny kończyste, brodawki łojotokowe, tłuszczaki i prosaki. Leczenie laserem polega na odparowaniu w znieczuleniu miejscowym zmiany skórnej (małe brodawki usuwane są bez znieczulenia), a dzięki płytkiej penetracji i bezkontaktowej pracy zabieg jest sterylny, co minimalizuje gojenie i skraca czas leczenia. W przypadku zmian wirusowych procedura może wymagać powtórzenia.

Mieszkańcy Katowic mogą również skorzystać z leczenia brodawek wirusowych rąk i stóp, brodawek wirusowych płaskich oraz kłykcin na prąciu w Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich, gdzie również tego typu leczenie wykorzystuje technologię CO2 w celu bezkrwawego odparowania zmienionej tkanki do poziomu zdrowej skóry. Kilkunastominutowa procedura realizowana jest zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i bez znieczulenia. Placówka, oprócz terapii zmian skórnych, wyspecjalizowała swoją ofertę w diagnostyce i leczeniu zakażeń wirusem HPV, również typu onkogennego.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki metodą kriochirurgii oraz innych zmian wirusowych typu kłykciny to część świadczeń, jakie realizuje lek. med. Jolanta Janus-Hajman, specjalista dermatolog i wenerolog, która swoją praktykę rozpoczęła pod koniec lat 90. Certyfikowana w zakresie elektrochirurgii i diagnostyki dermatoskopowej, oferuje w ramach Gabinetu badania w kierunku nowotworów skóry oraz dermatochirurgicznego leczenia zmian skórnych. Zakres usług obejmuje ponadto specjalistyczne terapie z obszaru dermatologii klasycznej oraz medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…