Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Łódź

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Katarzyna Paduszyńska

chirurg ogólny, angiolog

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Marcin Noweta

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Justyna Kruś-Hadała

chirurg ogólny

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 4 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 120 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 173 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Łodzi - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe (zwane kurzajkami) są zmianami skórnymi, wywoływanymi przez wirus brodawczaka ludzkiego (human papilloma virus, HPV). Najczęściej występującym typem brodawek wirusowych są brodawki zwykłe (mające postać grudek o chropowatej powierzchni przypominającej szczoteczkę i pojawiające się zwykle na palcach rąk oraz podeszwach stóp) oraz brodawki płaskie (mają one postać drobnych, licznych grudek i występują głównie na twarzy i grzbietach rąk, a także na szyi i dekolcie). Do najczęściej stosowanych metod usuwania brodawek wirusowych należy leczenie laserem CO2, łyżeczkowanie, elektrokoagulacja oraz mrożenie (krioterapia). Za wyjątkiem mrożenia, wszystkie te metody wymagają zastosowania znieczulenia miejscowego i wiążą się z destrukcją tkanki (w przypadku mrożenia, destrukcja tkanki jest odroczona w czasie - polega na wytworzeniu pęcherza). W przypadku występowania licznych i rozbudowanych brodawe,k należy liczyć się z koniecznością wykonania 2-3 zabiegów w odstępie ok. 3 - 4 tyg. Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki przeprowadza lekarz specjalista dermatolog.

Zabieg usunięcia brodawki wirusowej (kurzajki) w Łodzi

Studio urody AMARONE w Łodzi to gabinet kosmetyczny świadczący m.in. usługi z zakresu mikrochirurgii zmian skórnych. W placówce tej brodawki wirusowe można usunąć za pomocą urządzenia Lamprobe, wykorzystującego technologię fal radiowych. Oprócz zabiegu likwidacji kurzajek, w salonie AMARONE urządzenie to wykorzystuje się także do usunięcia naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana ), włókniaków, prosaków, kaszaków oraz żółtaków (Xanthelasma).

Prof. dr hab. n. med. Grażyna Broniarczyk-Dyła to specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej, która w swojej ofercie także ma zabiegi usuwania brodawek wirusowych. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi, jest członkiem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Zabieg usunięcia brodawki wirusowej przeprowadza metodą laserową bądź stosując krioterapię lub elektrokoagulację.

Nekmed w Łodzi to placówka medyczna, mająca w swojej ofercie m.in. zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Można przeprowadzić tu zabieg usunięcia brodawki wirusowej metodą chirurgiczną, laserową (przy zastosowaniu lasera CO2) oraz stosując krioterapię lub elektrokoagulację. Każda zmiana skórna (np. kurzajka) w placówce Nekmed przed zabiegiem usunięcia badana jest makroskopowo (wzrokowo) i palpacyjnie, a czasami również dermatoskopowo.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…