Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 57 innych klinik z okolicy Częstochowy. Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki można przeprowadzić m.in. w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (108 km od Częstochowy) w cenie 300 zł lub w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu (158 km od Częstochowy) gdzie cena za usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki wynosi 450 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 57 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 25 zł w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 307 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…