Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Szczecina. Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki można przeprowadzić m.in. w Gabinety Młyńska 16 w Poznaniu (195 km od Szczecina) w cenie 250 zł lub w PROESTETICA Klinika dr Prager w Poznaniu (187 km od Szczecina) gdzie cena za usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki wynosi 500 zł. W wymienionej placówce usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 11 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Bydgoszcz, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 344 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe (z łac. verrucae) najczęściej występują u starszych dzieci i są wywołane przez zarażenie się wirusem brodawczaka ludzkiego HPV. Mogą pojawiać się pojedynczo, a także w większej ilości w procesie samozakażenia. Wśród ich typów można wyróżnić brodawki zwykłe (z łac. verrucae vulgares - występujące na palach, łokciach, kolanach czy głowie), brodawki stóp (z łac. verrucae plantares - występujące na podeszwach stóp), brodawki płaskie (z łac. verrucae planane zwane inaczej młodocianymi, które zlokalizowane są na twarzy i grzbietach rąk) oraz brodawki płciowe (z łac. condylomata aculminata). Kurzajki należy usunąć jak najszybciej, gdyż lubią się szybko rozprzestrzeniać i są zaraźliwe. Wśród zabiegów ich likwidacji wyróżnia się: metodę laserową, krioterapię, elektrokoagulację i usunięcie chirurgiczne.

Gdzie w szczecińskich gabinetach dermatologicznych można pozbyć się kurzajki

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki to jeden z zabiegów dermatologicznych, oferowanych przez znajdujące się w Szczecinie Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica, które usytuowane jest pomiędzy Placem Szarych Szeregów a Placem Odrodzenia. Lekarze w centrum do zabiegów likwidujących kurzajki wykorzystują technikę laserową, posługując się laserem frakcyjnym CO2 Exelo 2 niemieckiej firmy Quantel Derma. Ponadto za jego pomocą w funkcji pełnej ablacji usuwają różne znamiona skórne, brodawki łojotokowe, włókniaki i kępki żółte, a także rogowacenia słoneczne i blizny przerosłe.

Likwidacją kurzajek w Szczecinie zajmuje się także lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2013 roku), która zmiany te odparowuje za pomocą lasera CO2. Odbyła ona liczne kursy z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, posiada m.in. dyplom z odbytego w 2010 roku w Lublinie szkolenia z zakresu posługiwania się laserem CO2 w zastosowaniach dermatologicznych i metodach frakcyjnych. Ponadto wśród jej certyfikatów znajduje się także zaświadczenie, potwierdzające ukończenie kursu "Laseroterapia w dermatologii".

Różne rodzaje brodawek wirusowych usuwane są również w Szczecinie w Klinice Dermatologicznej DermaDent, wyposażonej w laser CO2 o długości fali 10.600 nm. Za jego pomocą likwiduje się tutaj również brodawki łojotokowe, włókniaki miękkie i gruczolaki potowe, a także kłykciny kończyste i rogowacenia słonecznie. Oferowane są także inne zabiegi laserowe, redukujące blizny potrądzikowe czy wygładzające blizny przerostowe.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…