Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 9 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 40 zł w Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 196 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe, zwane inaczej kurzajkami, to zmiany, wywołane przez brodawczaka ludzkiego HPV (human papilloma virus). Najczęściej występują one na stopach (głównie na piętach oraz wokół paznokci), skórze rąk oraz na twarzy. Ich leczenie rozpoczyna się od użycia preparatów o działaniu złuszczającym. Jeżeli jednak leczenie zachowawcze nie przynosi oczekiwanych rezultatów, konieczne staje się zastosowanie metody zabiegowej. Najczęściej zmiana tego rodzaju usuwana jest za pomocą laseroterapii, elektrokoagulacji lub krioterapii.

Usunięcie zmian skórnych wywołanych wirusem HPV w Gdańsku - gdzie udać się na zabieg

W Gdańsku zabieg usunięcia brodawki wirusowej wykonać może lek. med. Halina Bartocha-Stachurska, dermatolog, która specjalizuje się w nowoczesnych metodach laserowych, w tym w procedurach wykonywanych za pomocą lasera CO2. Zabieg usunięcia brodawek wirusowych wykonuje przy użyciu lasera gazowego CO2, który znajduje szerokie zastosowanie w praktyce dermatologicznej. Urządzenie emituje światło o długości fali 10600, co pozwala na zniszczenie i zwęglenie tkanki, przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonych tkanek pola zabiegowego. Tą metodą dr Bartocha-Stachurska usuwa także włókniaki, guzki, kłykciny kończyste oraz naczyniaki.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w swojej ofercie ma także Clinica Dermatologica. W placówce świadczone są kompleksowe usługi z zakresu dermatologii (w tym laserowej) oraz wenerologii, a usuwanie brodawek wirusowych odbywa się za pomocą lasera ablacyjnego CO2, kriochirurgii (niszczenie zmian przy użyciu podtlenku azotu bądź ciekłego azotu) oraz elektrokoagulacji, która polega na usunięciu zmian przy zastosowaniu prądu. W przypadku wystąpienia brodawek wirusowych w ośrodku stosuje się także techniki łączone, obejmujące elektrokoagulacje z kriochirurgicznym niszczeniem pozostałych tkanek.

Na zabieg usunięcia brodawki wirusowej wybrać się można również do Kliniki Medycznej Prof. Dobosz i Partnerzy. W placówce wykonywane są zabieg m.in. z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, chirurgii oraz medycyny estetycznej, a do usuwania kurzajek stosuje się metodę kriochirurgiczną (za pomocą Aparatu AK-1 v.3 firmy Cryoflex) oraz laseroterapię. Do usunięcia zmian skórnych, wywołanych wirusem HPV, metodą laseroterapii, stosowany jest laser eCO2 firmy Lutronic.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…