Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Poznań

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 8 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 200 zł w Poradnia chirurgii Poznań, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 379 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Kurzajkami  (łac. verruca) nazywane są małe narośle o szorstkiej, chropowatej powierzchni, występujące pojedynczo bądź w grupach. Za ich powstawanie odpowiada wirus HPV (Human Papilloma Virus). Kurzajki nie są groźne dla zdrowia, jednak bywają bolesne i kłopotliwe, zwłaszcza gdy pojawiają się na stopach. Są też bardzo zaraźliwe. Można je leczyć na wiele sposobów. W aptece dostępne są środki, które pozwalają zamrozić kurzajki, jednak w praktyce nie zawsze się sprawdzają, a źle zastosowane mogą poparzyć skórę. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się kurzajek jest zastosowana w gabinecie lekarskim profesjonalna krioterapia bądź usuwanie zmian za pomocą lasera CO2. Na ogół taki zabieg trwa kilkanaście sekund i wykonywany jest bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym. W przypadku krioterapii, zamrożona kurzajka odpada w ciągu kilku tygodni.

Leczenie kurzajek w Poznaniu

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki posiada w swojej ofercie specjalistyczna przychodnia lekarska Flosmed, mieszcząca się przy ul. Morawskiego. W celu usunięcia brodawki wirusowej w gabinecie stosuje się metodę kriochirurgiczną. Specjalista za pomocą aplikatora zamraża zmianę ciekłym azotem o temperaturze -196°C, wskutek czego powstaje bąbel jak po oparzeniu, który po jakimś czasie wysycha i odpada razem z kurzajką. W przychodni można również pozbyć się grzybicy skóry i paznokci oraz bakteryjnego zakażenia skóry.

Na osiedlu Przyjaźni przyjmuje lek. med. Nadia Romaszkowa, specjalista dermatolog i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, która w swojej ofercie także ma usuwanie kurzajek. Doświadczenie w zakresie stosowania różnych metod likwidacji zmian skórnych zawdzięcza kursom i stażom organizowanym, przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Podczas wizyty specjalistka diagnozuje schorzenie, a następnie dobiera metodę usuwania do konkretnego pacjenta. W swojej klinice do usuwania brodawek wirusowych stosuje laser, elektrokoagulację, wymrażanie bądź leczenie chemiczne. Dr Romaszkowa może usuwa również inne schorzenia dermatologiczne, takie jak znamiona i pieprzyki.

Przy ul. Pięknej znajduje się Centrum Dermatologii Symbiosis, w którym można usunąć brodawki wirusowe za pomocą lasera, który niszczy tkankę i doprowadza do tego, że zmiana odpada sama. Zabieg wykonywany tu jest w trybie ambulatoryjnym i trwa kilka minut – w zależności od wielkości brodawki. Prócz kurzajek, w Centrum Symbiosis można też pozbyć się odcisków oraz zmian skórnych okolic intymnych, takich jak grudki perliste bądź kłykciny kończyste.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…