Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Kraków

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Ewa Kopycińska

wenerolog, trycholog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Lea Clinic

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w Dr Kowalska Clinic

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w 10 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 250 zł w Dermestic, najwyższa to 750 zł, natomiast średni koszt to 405 zł.

Ile kosztuje usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w innych miastach.

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w Krakowie - gdzie najlepiej?

Kurzajki wywoływane są wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Do zakażenia dochodzi poprzez bezpośredni kontakt z zainfekowanym naskórkiem, a szczególnie narażona na zakażenia jest skóra zniszczona. Zmiany takie mogą samoistnie ustąpić, jednak najczęściej wymagają one leczenia, które bywa trudne (często dochodzi do nawrotu schorzenia). Terapia przyjmować może formę zachowawczą lub zabiegową. Leczenie zachowawcze obejmuje stosowane specjalnych preparatów, mających na celu złuszczenie skóry (stężone roztwory kwasu salicylowego). Wśród zabiegów najczęściej przeprowadza się krioterapię, elektrokoagulację oraz laseroterapię. Coraz rzadziej brodawki wirusowe usuwane są metodą klasyczną.

Leczenie brodawek wirusowych w Krakowie

Usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki jest możliwe w Instytucie Dermatologii Eco – Lab. W placówce wykonywane są zabiegi z zakresu dermatologii klinicznej, chirurgii dermatologicznej, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Zmiany skórne, wywołane wirusem HPV, usuwane są w klinice za pomocą kriochirurgii, która polega na miejscowym zamrożeniu tkanki przy zastosowaniu podtlenku azotu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego aplikatora, który doprowadza do zamarznięcia miejsca zmienionego chorobowo. Oferta ośrodka obejmuje również usuwanie kurzajek metodą elektrokoagulacji i laseroterapii.

W swojej ofercie zabiegi usuwania brodawek wirusowych ma także Salon Nova – Kosmetyka Medyczna w Krakowie. Placówka funkcjonuje od 2005 roku. Świadczone są w niej usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetyki twarzy i ciała oraz pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. W salonie kurzajki usuwane mogą być za pomocą specjalnych preparatów złuszczających oraz przy użyciu dłuta podologicznego i skalpela. Oferta ośrodka obejmuje również zamrażanie wspomnianych zmian skórnych.

W Wieliczce, 15 km od Krakowa, brodawkę wirusową usunąć może lek. Marek Woźniak, chirurg ogólny. Prywatną praktykę lekarską prowadzi od 1994 roku. Oprócz wykonywania standardowych zabiegów chirurgicznych, specjalizuje się również w laseroterapii przy zastosowaniu nowoczesnych systemów laserowych. Kurzajki usuwa za pomocą lasera CO2 UltraDreamPulse V 40W, który emituje promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu podczerwieni. Urządzenie usuwa zmiany metodą ablacji oraz nie uszkadza otaczających tkanek. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat usunięcie brodawki wirusowej / kurzajki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…