Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Wybielanie zębów Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów we Wrocławiu na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za wybielanie zębów metodą nakładkową natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 2000 zł (wybielanie zębów laserem - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w DENTAL cover Gabinet zabiegowy w DENTAL cover

Spożywanie dużej ilości barwiących produktów, picie kawy, mocnej herbaty i napojów gazowanych – to wszystko sprawia, że nasze zęby ciemnieją i tracą atrakcyjny wygląd. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale i nasze samopoczucie, a co za tym idzie, powodzenie w kontaktach towarzyskich. Gdy wstydzimy się nieestetycznego uzębienia, automatycznie jesteśmy spięci i zamknięci, a to nadaje nam wrażenie niedostępności i oschłości.

Na szczęście osoby, które chcą odzyskać biel uśmiechu, mają dziś wiele możliwości. Mogą skorzystać z jednowizytowego wybielania zębów w gabinecie stomatologa (za pomocą lampy), mogą także rozpocząć wybielanie nakładkowe metodą domową i przez kilka tygodni nosić na zębach specjalne szyny z preparatem wybielającym. Współcześnie wybielanie jest szybkie i cechuje się dużą skutecznością. O ile po zakończeniu zabiegów pacjent przestrzega tzw. białej diety (unika barwiących produktów), a później dba o uzębienie, jasny odcień zębów może utrzymać się nawet kilka lat.

Wybielanie zębów we Wrocławiu

Wybielanie zębów należy obecnie do najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Dla wielu osób biały uśmiech to konieczność, dlatego regularnie poddają się zabiegom wybielającym. Ci, którzy postanowili wybrać się w tym celu do Wrocławia, mają duży wybór – pracują tu uznani specjaliści stomatologii, a ich gabinety są wyposażone w nowoczesne systemy laserowe i akceleratory. Przykładowo, Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent jako jedyna placówka w Polsce oferuje pacjentom amerykański system wybielania zębów Beaming White. Dzięki niemu stomatolodzy ośrodka wybielają zęby pacjentów nawet o 14 odcieni według skali VITA. Ośrodek posiada również laser Elexxion Claros, a także zajmuje się wybielaniem metodą nakładkową systemem Opalescence. Do zespołu lekarzy kliniki należy lek. dent. Magdalena Zalwert-Zając oraz lek. dent. Magdalena Kądziela.

Nowoczesne systemy wybielające posiada również ośrodek Clinimed. W jego ofercie znajduje się wybielanie zębów przy pomocy lampy Beyond Whitening, dzięki której stomatolodzy kliniki rozjaśniają zarówno powierzchnię, jak i wewnętrzną strukturę zębów. Pacjenci poddający się zabiegom pozbędą się przebarwień powstałych w wyniku picia kawy lub herbaty, palenia papierosów lub stosowania leków.

Kolejną placówką oferującą profesjonalne zabiegi wybielania jest Evadent 2 (Wrocław, dzielnica Fabryczna). Specjaliści ośrodka proponują pacjentom wybielanie zębów przy użyciu lampy Alladin oraz rozjaśnianie uzębienia przebarwionego po leczeniu endodontycznym. Dodatkowym atutem kliniki jest przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych oraz własny parking.

Gdzie można wybielić zęby?

Gabinet zabiegowy w SkyMed Gabinet zabiegowy w SkyMed

Dental Practice (Wrocław Krzyki) to ośrodek, który dobiera ofertę dla każdego pacjenta. Zespół medyczny kliniki zajmuje się przeprowadzaniem wybielania nakładkowego, a także wykonuje zabiegi wybielające w gabinecie stomatologicznym i rozjaśnia odcień zębów martwych. Kliniką kieruje dwóch stomatologów z dużym doświadczeniem zawodowym – lek. dent. Jacek Liss, specjalista chirurgii stomatologicznej, oraz lek. dent. Martyna Liss-Kaczmarek, która jako jedna z pierwszych we Wrocławiu zajęła się leczeniem ortodontycznym nakładkami Clear Aligner.

Kolejną wrocławską kliniką oferującą nowoczesne metody wybielania zębów jest Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki Evadent. Ośrodek wykorzystuje dwie techniki nadawania bieli uzębieniu: dobieranie indywidualnych nakładek stosowanych na noc oraz wybielanie bezpośrednio w gabinecie stomatologa. Odpowiednią dla danego pacjenta metodę dobiera się podczas konsultacji. Przeprowadzaniem zabiegów zajmuje się m.in. lek. stom. Halina Jasztal, specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, a także lek. stom. Beata Skupińska.

Osoby pragnące rozjaśnić odcień zębów mogą poddać się zabiegom wybielającym w gabinecie Expert Dental. Jeszcze jedną wrocławską kliniką, która przeprowadza profesjonalne zabiegi wybielania zębówe, jest Q-Clinic. Zabiegi wykonuje liczny zespół medyczny, do którego należy lek. dent. Andrzej Nowicki, lek. dent. Małgorzata Protasewicz-Nowicka oraz lek. dent. Tomasz Borkowski.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…