Wybielanie zębów Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Bydgoszczy na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 400 zł za wybielanie zębów lampą - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 1500 zł (wybielanie zębów żelem - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wybielanie zębów metodą nakładkową
  Bydgoszcz, Słowiańska 14a
  (żel +nakładki)

  1200 zł

 • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
  Bydgoszcz, Słowiańska 14a
  Rozjaśnianie BlancOne® CLICK - 400 zł Wybielanie zębów BlancOne® TOUCH - 1000 zł

  od 400 zł
  do 1000 zł

 • Wybielanie zębów żelem - jednowizytowe
  Bydgoszcz, Słowiańska 14a
  Wybielanie żelem Beyond (cena zawiera VAT)

  1500 zł

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Wybielaniu mogą być poddane tylko zęby zdrowe, dlatego przez zabiegiem należy umówić się z lekarzem stomatologiem na wizytę i przegląd jamy ustnej. Wskazane jest także ich profesjonalne oczyszczenie - skaling, piaskowanie. Po wybielaniu zębów należy pamiętać natomiast o przestrzeganiu pewnych zasad, dzięki którym skutki wybielania będą bardziej widoczne. Jest to m.in. stosowanie odpowiedniej białej diety, która nie wpłynie na kolor uzębienia - unikanie picia kawy, herbaty, ciemnych soków owocowych a także inne potraw o ciemnej barwie tj. buraki, szpinak, jagody.

Zęby białe jak śnieg

IDent to Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej, gdzie wybielanie zębów odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnej lampy Beyond Polus. Stomatolog dostosowuje siłę jej światła do indywidualnych potrzeb pacjenta - wybielanie łagodne, normalne lub intensywne. Z innych zabiegów estetycznych można wybrać tutaj także piaskowanie zębów czy zmianę ich kształtu za pomocą licówek. Na takie zabiegi zaprasza lek. dent. Iwona Jabłońska, stomatolog od 2007 roku, która doszkalała się z różnych dziedzin stomatologii na wielu kursach, sympozjach i konferencjach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, np. zaświadczenie z kursu pt. "Estetyczne rozwiązania ceramiczne".

W Gabinecie Stomatologicznym Bert Dent oferowane są różne zabiegi profesjonalnego wybielania zębów. Można wymienić: wybielanie zęba z podkładem, wybielanie nakładkowe (nocne), wybielanie metodą paskową oraz wybielanie gabinetowe na jednej wizycie lampą Beyond czy wybielane zęba metodą wewnętrzną. Z innych zabiegów stomatologii zachowawczej stosowane jest tutaj lakowanie lub fluoryzacja. Pacjentów przyjmuje lek. dent. Wojciech Hennig, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia od 2000 roku, który posiada w swoim dorobku wiele certyfikatów z odbytych szkoleń ze stomatologii estetycznej, implantologii czy protetyki oraz z uczestnictwa w konferencjach stomatologicznych.

Na zabieg wybielania zębów na jednej wizycie można także przyjść do gabinetu Proski-Stomatologia. Lekarz zajmie się tutaj także wybielaniem zęba po leczeniu endodontycznym lub zaopatrzy pacjenta w nakładki wybielające służące do wybielania uśmiechu w domu a także wyleczy nadwrażliwość zębów czy podda zęby fluoryzacji, piaskowaniu i usunięciu kamienia nazębnego (z zastosowaniem ultradźwięków). Lekarzem tym jest lek. dent. Piotr Proski, stomatolog od 2010 roku, specjalizujący się w stomatologii ogólnej, który swoje kwalifikacje zawodowe podnosi, uczestnicząc w szkoleniach i kursach u wybitnych lekarzy stomatologów.

Gabinet Stomatologiczny Heliodent to miejsce, gdzie z zakresu stomatologii estetycznej, w celu uzyskania bielszego uśmiechu pacjenta, stosowane jest wybielanie gabinetowe jednowizytowe. Ponadto można wybrać tutaj także wybielanie nakładkowe w domu oraz w razie potrzeby wybielanie wewnętrzne zęba martwego. Z zabiegów profilaktycznych przeprowadzany jest w Heliodent skaling i piaskowanie zębów oraz ich fluoryzacja. Do kadry medycznej należy lek. dent. Anita Nowicka, specjalista stomatologii ogólnej, która tytuł z tej dziedziny I stopnia uzyskała w roku 1992. Uczestniczyła zarówno w Polsce jak i za granicą w licznych kursach, sympozjach i szkoleniach.

Klinika Stomatologii Estetycznej i Chirurgii Alfa-Med proponuje swoim pacjentom dwie metody wybielania zębów: lampą ZOOM II (na miejscu w gabinecie) oraz za pomocą nakładek NITE WHITE (stosowane w domu). Lekarz stomatolog zajmie się tutaj także czyszczeniem zębów, stosując zabiegi skalingu, piaskowania czy polishingu. Jest m.in. lek. dent. Paweł Białożyk, specjalista chirurgii stomatologicznej (I stopnia od 1986 roku) oraz specjalista chirurgii szczękowej (II stopnia od 1990 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1998. Pełni funkcję zastępcy prezesa w bydgoskim oddziale Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W Gabinecie Stomatologicznym Esteticadent ze stomatologii estetycznej i zachowawczej proponowane jest m.in. wybielanie zębów przy wykorzystaniu nakładek stosowanych w nocy. Ponadto z innych zabiegów wymienić można: usuwanie kamienia i osadu z zębów, piaskowanie zębów oraz zakładnie licówek porcelanowych. O pacjentów dba tutaj lek. dent. Lucyna Heise-Rybacka, specjalista chirurgii stomatologicznej od 2012 roku, która w swojej praktyce lekarskiej proponuje pełen zakres usług stomatologicznych.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…