Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Wybielanie zębów Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Poznaniu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 50 zł za wybielanie zębów żelem - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1700 zł (wybielanie zębów lampą - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Współczesna stomatologia estetyczna pozwala łatwo i szybko spełnić marzenia o pięknym uśmiechu: pacjenci gabinetów stomatologicznych mogą wybielić zęby w ciągu godziny w trakcie zabiegu rozjaśniania gabinetowego lampą, mogą także skorzystać z metody nakładkowej, która wiąże się z dłuższym czasem trwania kuracji (zazwyczaj od tygodnia do dwóch), ale za to jest znacznie tańsza. Możliwe jest także rozjaśnienie szkliwa zęba przebarwionego po leczeniu kanałowym – w takim przypadku stosuje się specjalny preparat wybielający, aplikowany do wnętrza martwego zęba.

Śnieżnobiałe zęby w stolicy Wielkopolski

W Poznaniu funkcjonuje wiele doskonałych placówek stomatologicznych, wśród których szczególnie warta polecenia jest Stomatologia Candeo, prowadzona przez prof. zw. dr hab. n. med. Wiesława Hędzelka – specjalistę stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej, stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i autora ponad trzystu prac naukowych. Placówka oferuje szeroki zakres usług z różnych dziedzin stomatologii (m.in. stomatologia estetyczna, zachowawcza i dziecięca, implantologia, ortodoncja i protetyka), a w skład kadry medycznej wchodzą stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. dr n. med. Krzysztof Mazan, lekl. Stom Tomasz Niedźwiedzki i lek. stom. Małgorzata Muszyńska. Pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania gabinetowego oraz nakładkowego.

Różnorodne metody wybielania zębów ma w swojej ofercie także Orident Stomatologia – zespół nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, powstały w 2007 roku. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i medyczny, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort pacjenta w trakcie zabiegu, w tym tomograf Veraviewepocs 3D, mikroskop zabiegowy Leica M300 oraz endometr DentaPort Root ZX, a zabiegi wybielania zębów przeprowadzane są z wykorzystaniem lampy Beyond. Pacjenci placówki mogą także skorzystać z metody nakładkowej i mieszanej (wybielanie lampą + nakładki), a zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadza lek. stom. Magdalena Łagoda.

Nowoczesne metody wybielania w poznańskich gabinetach

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Pacjenci, pragnący rozjaśnić kolor szkliwa w Poznaniu mogą udać się do Gabinetu Stomatologicznego ABC-Dent, prowadzonego przez lek. stom. Magdalenę Leszczyńską-Tim – absolwentkę Akademii Medycznej w Poznaniu i stomatologa z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania laserem najnowszej generacji SDI oraz z metody nakładkowej.

Kolejną poznańską placówką jest Magic Dental Studio, gdzie don wybielania zębów wykorzystywana jest nowoczesna lampa WHITEsmile oraz metoda nakładkowa. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt, w tym elektryczny nóż chirurgiczny XO Odontosurge, komputerowy system znieczulający The Wand i urządzenie do chirurgii stomatologicznej Piezosurgery, a w skład kadry medycznej wchodzą lek. stom. Beata Lipko-Leśniewska, lek. stom. Anna Jankowska-Wika i lek stom. Michał Jankowski.

Warto odwiedzić również usytuowaną w centrum Poznania Klinikę Dentopolis, która w swojej ofercie ma wybielanie gabinetowe przy pomocy systemu Beyond oraz wybielanie zęba martwego. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadzają lek. stom. Monika Jankiewicz oraz lek. stom. Liliana Rau-Mikołajczyk – absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu i stomatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Zabiegi wybielania zębów ma w swojej ofercie także klinika Med-i-Dent, gdzie stosowane jest rozjaśnianie gabinetowe lampą LED oraz metoda nakładkowa, pacjenci placówki mogą się także poddać zabiegowi wybielania zęba martwego. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. skaler ultradźwiękowy, rentgen panoramiczny japońskiej firmy Morita), a zabiegi przeprowadzają lek. stom. Sławomir Żebryk i lek. stom. Agata Żebryk.

Wybielanie zębów lampą przeprowadzane jest również w Centrum Wybielania Zębów White Studio, gdzie w trakcie zabiegów stosowany jest najnowocześniejszy system Beyond Polus. Placówka ma w swojej ofercie także zabiegi podtrzymujące efekt wybielania, wybielanie pojedynczych zębów oraz rozjaśnianie szkliwa zębów po antybiotykach tetracyklinowych i wybielanie przebarwień fluorozowych.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…