Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Wybielanie zębów Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Poznaniu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 280 zł za wybielanie zębów żelem - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1700 zł (wybielanie zębów lampą - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wybielanie zębów metodą nakładkową
  Poznań, Idzikowskiego 4
  1 łuk 600 zł (nakładki + żel )

  od 600 zł
  do 600 zł

  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  900 zł

  Poznań, Pasieka 36A
  cena za oba łuki

  1000 zł

  Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze 122
  Pakiet DOMOWY Wybielanie metodą nakładkową w domu. W pakiecie otrzymują Państwo indywidualne nakładki wraz z czterema strzykawkami z żelem wybielającym. Dodatkowa strzykawka żelu wybielającego - 50 zł

  900 zł

 • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
  Poznań, Idzikowskiego 4

  1700 zł

  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  1100 zł

  Poznań, Roosevelta 18
  Wybielanie grupy zębów metodą zewnętrzną - 1 łuk zębowy

  od 497 zł
  do 497 zł

  Poznań, Złotowska 37
  2 łuki zębowe

  499 zł

  Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze 122
  Pakiet SILVER Wybielanie za pomocą innowacyjnej i bezpiecznej lampy - 1100 zł Pakiet GOLD Wybielanie za pomocą innowacyjnej i bezpiecznej lampy połączone z higienizacją (skaling, piaskowanie, polerowanie) - 1400 zł Pakiet PREMIUM Wybielanie za pomocą innowacyjnej i bezpiecznej lampy+ indywidualne nakładki wraz z czterema strzykawkami z żelem wybielającym (do stosowania w domu) - 1850 zł Pakiet PREMIUM PLUS Wybielanie za pomocą innowacyjnej i bezpiecznej lampy połączone z higienizacją (skaling, piaskowanie, polerowanie) +indywidualne nakładki wraz z czterema strzykawkami z żelem wybielającym (do stosowania w domu) - 2250 zł

  1100 zł

 • Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe
  Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

  1100 zł

  Poznań, Roosevelta 18
  Wybielanie grupy zębów metodą zewnętrzną - 1 łuk zębowy

  od 497 zł
  do 497 zł

 • Wybielanie zębów żelem - jednowizytowe
  Poznań, Roosevelta 18
  Wybielanie grupy zębów metodą zewnętrzną - 1 łuk zębowy

  od 497 zł
  do 497 zł

  Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze 122
  Pakiet ODŚWIEŻENIE Dziesięciominutowe wybielanie zębów metodą BlancOne Click - 280 zł Pakiet BLANCONE Wybielanie metodą BlancOne Click- rozjaśnienie zębów w ciągu 10 minut, które nie powoduje nadwrażliwości zębów i nie wymaga białej diety. Produkt bezpieczny dla szkliwa. Wybielanie połączone jest z higienizacją (skaling, piaskowanie, polerowanie) - 550 zł

  280 zł

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Współczesna stomatologia estetyczna pozwala łatwo i szybko spełnić marzenia o pięknym uśmiechu: pacjenci gabinetów stomatologicznych mogą wybielić zęby w ciągu godziny w trakcie zabiegu rozjaśniania gabinetowego lampą, mogą także skorzystać z metody nakładkowej, która wiąże się z dłuższym czasem trwania kuracji (zazwyczaj od tygodnia do dwóch), ale za to jest znacznie tańsza. Możliwe jest także rozjaśnienie szkliwa zęba przebarwionego po leczeniu kanałowym – w takim przypadku stosuje się specjalny preparat wybielający, aplikowany do wnętrza martwego zęba.

Śnieżnobiałe zęby w stolicy Wielkopolski

W Poznaniu funkcjonuje wiele doskonałych placówek stomatologicznych, wśród których szczególnie warta polecenia jest Stomatologia Candeo, prowadzona przez prof. zw. dr hab. n. med. Wiesława Hędzelka – specjalistę stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej, stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i autora ponad trzystu prac naukowych. Placówka oferuje szeroki zakres usług z różnych dziedzin stomatologii (m.in. stomatologia estetyczna, zachowawcza i dziecięca, implantologia, ortodoncja i protetyka), a w skład kadry medycznej wchodzą stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. dr n. med. Krzysztof Mazan, lekl. Stom Tomasz Niedźwiedzki i lek. stom. Małgorzata Muszyńska. Pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania gabinetowego oraz nakładkowego.

Różnorodne metody wybielania zębów ma w swojej ofercie także Orident Stomatologia – zespół nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, powstały w 2007 roku. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i medyczny, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort pacjenta w trakcie zabiegu, w tym tomograf Veraviewepocs 3D, mikroskop zabiegowy Leica M300 oraz endometr DentaPort Root ZX, a zabiegi wybielania zębów przeprowadzane są z wykorzystaniem lampy Beyond. Pacjenci placówki mogą także skorzystać z metody nakładkowej i mieszanej (wybielanie lampą + nakładki), a zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadza lek. stom. Magdalena Łagoda.

Nowoczesne metody wybielania w poznańskich gabinetach

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Pacjenci, pragnący rozjaśnić kolor szkliwa w Poznaniu mogą udać się do Gabinetu Stomatologicznego ABC-Dent, prowadzonego przez lek. stom. Magdalenę Leszczyńską-Tim – absolwentkę Akademii Medycznej w Poznaniu i stomatologa z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania laserem najnowszej generacji SDI oraz z metody nakładkowej.

Kolejną poznańską placówką jest Magic Dental Studio, gdzie don wybielania zębów wykorzystywana jest nowoczesna lampa WHITEsmile oraz metoda nakładkowa. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt, w tym elektryczny nóż chirurgiczny XO Odontosurge, komputerowy system znieczulający The Wand i urządzenie do chirurgii stomatologicznej Piezosurgery, a w skład kadry medycznej wchodzą lek. stom. Beata Lipko-Leśniewska, lek. stom. Anna Jankowska-Wika i lek stom. Michał Jankowski.

Warto odwiedzić również usytuowaną w centrum Poznania Klinikę Dentopolis, która w swojej ofercie ma wybielanie gabinetowe przy pomocy systemu Beyond oraz wybielanie zęba martwego. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadzają lek. stom. Monika Jankiewicz oraz lek. stom. Liliana Rau-Mikołajczyk – absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu i stomatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Zabiegi wybielania zębów ma w swojej ofercie także klinika Med-i-Dent, gdzie stosowane jest rozjaśnianie gabinetowe lampą LED oraz metoda nakładkowa, pacjenci placówki mogą się także poddać zabiegowi wybielania zęba martwego. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. skaler ultradźwiękowy, rentgen panoramiczny japońskiej firmy Morita), a zabiegi przeprowadzają lek. stom. Sławomir Żebryk i lek. stom. Agata Żebryk.

Wybielanie zębów lampą przeprowadzane jest również w Centrum Wybielania Zębów White Studio, gdzie w trakcie zabiegów stosowany jest najnowocześniejszy system Beyond Polus. Placówka ma w swojej ofercie także zabiegi podtrzymujące efekt wybielania, wybielanie pojedynczych zębów oraz rozjaśnianie szkliwa zębów po antybiotykach tetracyklinowych i wybielanie przebarwień fluorozowych.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…