SkyMed

9,7 / 10   •   Znakomita   •  326 opinii
 • Recepcja, poczekalnia SkyMed
 • Recepcja, poczekalnia SkyMed
 • Recepcja, poczekalnia SkyMed
 • Recepcja, poczekalnia SkyMed
 • Wnętrza, wystrój SkyMed
 • Wnętrza, wystrój SkyMed
 • Gabinet zabiegowy SkyMed
 • Gabinet zabiegowy SkyMed
 • Gabinet zabiegowy SkyMed
 • Gabinet zabiegowy SkyMed
Wrocław, Al. Kasztanowa 4a
 • Konsultacja chirurgiczna • 180 zł
 • Konsultacja chirurga dziecięcego • 250 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Zdrowia SkyMed jest wielospecjalistyczną placówką medyczną zlokalizowaną we Wrocławiu. Świadczymy usługi w ramach poradni stomatologicznej, chirurgii dziecięcej, cytologicznej diagnostyki onkologicznej, chirurgii naczyniowej, neurologii dziecięcej, neurochirurgii, kardiologii i nefrologii dziecięcej. Do dyspozycji pacjentów pozostają również psychodietetyk, specjalista diagnostyki cytologicznej oraz pracownia ultrasonograficzna. 

W ofercie SkyMed znajduje się szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Duży nacisk kładziemy na zabiegi profilaktyczne, a w ramach stomatologii zachowawczej przeprowadzamy bezbolesne leczenie próchnicy i ubytków w zębach, jak również dokonujemy ich odbudowy, a specjaliści endodoncji przeprowadzają leczenie kanałowe zębów z wykorzystaniem mikroskopu. Zapraszamy także do skorzystania z możliwości stomatologii estetycznej, ortodoncji i protetyki, pozwalających poprawić wygląd uzębienia i uzupełnić jego braki. Ważnym elementem naszej oferty w zakresie stomatologii jest leczenie dzieci (pedodoncja). Specjalizujemy się również w implementacji implantów zygomatycznych, które służą rehabilitacji protetycznej pacjentów z rozległymi zanikami kości szczęki. Posiadamy pracownię RTG. W stomatologii wykorzystujemy również metodę CGF - najnowszą i najbezpieczniejszą terapię regeneracyjną wykorzystującą komórki macierzyste oraz skoncentrowane czynniki wzrostu. Dzięki komórkom macierzystym możliwe jest uzyskanie imponujących rezultatów w rekonstrukcji tkanek miękkich (dziąsła) oraz twardych (kości) jamy ustnej oraz twarzy. Skoncentrowane czynniki wzrostu stosowane są z powodzeniem w implantologii, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej oraz periodontologii.

W Centrum Zdrowia SkyMed Wrocław każdy Pacjent jest ważny, jednak zawsze najwięcej uśmiechu i radości dają nam najmłodsi Pacjenci, dla których kierujemy bogatą ofertę usług specjalistycznych. Oprócz stomatologii dziecięcej, oferujemy również konsultacje neurologa dziecięcego, który diagnozuje i leczy pacjentów pod kątem nieprawidłowości układu nerwowego, jak np. zaburzenia napięcia mięśniowego, padaczka, mózgowe porażenie dziecięce czy nadpobudliwość psychoruchowa. Specjalista nefrologii dziecięcej natomiast diagnozuje i leczy choroby układu moczowego i nerek, w tym m.in. nawroty zakażeń układu moczowego, zaburzenia w oddawaniu moczu czy wrodzone wady w budowie i funkcjonowaniu.

Jesteśmy ośrodkiem specjalizującym się w małoinwazyjnym leczeniu nawet najmniejszych dzieci w ramach chirurgii jednego dnia. Operacje przeprowadzamy bezbólowo i atraumatycznie dla Maluszka. Operujemy dzieci z całej Polski, jak i z zagranicy. Zabiegi chirurgii jednego dnia obejmują m.in. takie choroby, schorzenia i wady wrodzone, jak:
● przepuklina pachwinowa;
● wodniak jądra;
● stulejka (również obrzezanie);
● wnętrostwo (niezstąpienie jąder);
● ganglion nadgarstka, ganglion dołu podkolanowego;
● duże znamiona skórne, guzki skóry;
● krótkie wędzidełko języka;
● wyrośla przeduszne;
● odstające uszy- plastyka;
● palcozrost (syndactylia);
● torbiele bocznych szyi;
● torbiele środkowej szyi;
● żylaki powrózka nasiennego (laparoskopowo);
● torbiele moczownika;
● spodziectwo.

Zabiegi w Centrum Zdrowia SkyMed dostępne są w dogodnych, krótkich terminach.

Lekarz kardiolog pracujący w naszej klinice to specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. Diagnozuje u pacjentów choroby serca i naczyń krwionośnych, planuje terapię, a następnie rehabilitację w zaburzeniach rytmu serca, migotaniu przedsionków czy nadciśnieniu tętniczym. Specjalista neurochirurgii skupia się na leczeniu takich schorzeń, jak wady centralnego układu nerwowego, nowotwory mózgu czy urazy kręgosłupa i rdzenia kręgowego.

Oferujemy również diagnostykę cytologiczną na najwyższym poziomie. Biopsje cienkoigłowe pod kontrolą USG przeprowadza autorytet w diagnostyce cytologicznej Profesor M. Jeleń, stawiając natychmiastową diagnozę, niezwykle istotną dla bezzwłocznego doboru i wprowadzenia najlepszej formy leczenia.

W SkyMed dysponujemy również profesjonalnym gabinetem USG, w którym z wykorzystaniem nowoczesnego, precyzyjnego sprzętu wykonują badania m.in. specjaliści pediatrii i chirurgii dziecięcej. Dokładność badań zapewnia odrębne oprogramowanie dla dzieci i dorosłych. Wykonujemy m.in. ultrasonografię węzłów chłonnych, piersi, jamy brzusznej i tarczycy, a także badanie przepływów naczyniowych wykorzystywane do diagnozowania dolegliwości bólowych, zawrotów głowy czy zasłabnięć

W ramach kliniki współpracujemy również z doświadczonym dietetykiem klinicznym, który pracuje z pacjentami nad problemami żywieniowymi,  wykonuje analizę składu ciała, analizuje wyniki badań laboratoryjnych, udziela zaleceń dietetycznych i układa diety idealnie dopasowane do pacjenta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, w tym najnowszej generacji aparatu do badań USG Aloka F31, z osobnym oprogramowaniem dla dzieci. Posiadamy również aparat do RTG zębów, a w procesie diagnozowania stosujemy również aparat do tomografii 3D, mikroskop KAPS oraz separator komórkowy MEDIFUGE.

Udogodnienia dla pacjentów

 • profesjonalny zespół lekarzy,
 • szeroka oferta konsultacji specjalistycznych,
 • znaczna część usług skierowana do najmłodszych pacjentów,
 • własna pracownia USG i RTG,
 • nowoczesne wyposażenie i profesjonalny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy,
 • dogodna lokalizacja kliniki,
 • przyjazne wnętrze,
 • możliwość ratalnego finansowania leczenia (MediRaty),

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w SkyMed we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  230 zł - konsultacja + USG
  180
  Konsultacja chirurga dziecięcego
  300 zł - konsultacja + USG
  250
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  150 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym;
  200 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym + USG żył kończyn górnych lub dolnych;
  200 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym + USG tętnic kończyn górnych i dolnych;
  200 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym + USG aorty;
  200 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym + USG tętnic szyjnych;
  300 zł - konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem fizykalnym + USG aorty, tętnic szyjnych, tętnic i żył kończyn dolnych
  150
  Konsultacja dietetyczna
  analiza składu ciała, analiza badań laboratoryjnych, analiza wywiadu żywieniowego, wstępne zalecenia dietetyczne
  170
  Konsultacja kardiologiczna
  150
  Konsultacja nefrologiczna dziecięca
  150
  Konsultacja neurologiczna dziecięca
  180
  Konsultacja neurochirurgiczna
  150 zł - dorośli,
  200 zł - dzieci
  od 150 do 200 
  Konsultacja pediatryczna
  120
 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dietetyka

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka SkyMed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 326 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
326 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5  (30 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (32 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (264 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Specjaliści SkyMed to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym, specjalizujących się m.in. w stomatologii, chirurgii dziecięcej, neurologii dziecięcej czy kardiologii. Współpracujemy również ze specjalistą diagnostyki cytologicznej, specjalistami USG i psychodietetykiem. Doświadczenie lekarzy i ich chęć ciągłego poszerzania wiedzy pozwalają na oferowanie pacjentom najlepszej diagnostyki i skutecznych terapii.

Lek. dent. Aleksandra Kuziel ukończyła Wydział Lekarsko - Stomatologiczny Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas stażu podyplomowego doskonaliła wiedzę i umiejętności z zakresu profilaktyki próchnicy, endoprotetyki oraz est... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Mgr Martyna Wiśniewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i posiada specjalność dietetyk kliniczny. Obecnie prowadzi przewód doktorski w Zakładzie Biologii Człowieka. Uczestniczyła w zagranicznych stażach zawodowych - w University o... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Prof. dr hab. n. med. Michał Jeleń, jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu patomorfologii. W 1981 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Akademii Medycznej we Wrocławiu, a w 1999 roku otrzymał habilitację. W 2004 roku Prezydent Rzeczypospoli... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Lek. Iwona Ździebło-Krankowska w 2004 roku ukończyła Akademię Medyczna we Wrocławiu. Przez 14 lat była pracownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego, zdobywając umieję... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Maciej Krzeszewski

chirurg dziecięcy

Lek. Maciej Krzeszewski jest lekarzem medycyny – doświadczonym specjalistą chirurgii dziecięcej, od 20 lat pracującym na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka oraz Centrum Medycyny Ratunkowej we Wroc... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Agnieszka Pukajło-Marczyk

nefrolog dziecięcy, pediatra

Dr n. med. Agnieszka Pukajło-Marczyk jest specjalistą pediatrii oraz nefrologii dziecięcej i od 2005 r. zawodowo związana jest z Kliniką Nefrologii Pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Posiada tytuł doktora nauk medycznych... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Bartosz Szafran

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Dr n. med. Bartosz Szafran jest specjalistą kardiologii i chorób wewnętrznych, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje stanowisko przewodniczącego Sekcji EKG Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a w 2018 roku został Laureatem plebiscytu Kardiolog... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 18:00)

Adres placówki

SkyMed
Al. Kasztanowa 4a
53-125 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-18:00
 • wtorek10:00-18:00
 • środa10:00-18:00
 • czwartek10:00-18:00
 • piątek10:00-18:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Placówka SkyMed zlokalizowana jest we Wrocławiu, przy Al. Kasztanowej 4A. Posiada dobrą komunikację z dworcem kolejowym i autobusowym, które znajdują się w odległości ok. 3 kilometrów od naszej siedziby. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej są zlokalizowane w odległości ok. 450 m (autobusowy) oraz ok. 230 m (tramwajowy).


Najczęstsze pytania o placówkę SkyMed

 • Jak oceniana jest placówka SkyMed?

  Placówka SkyMed została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 326 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje SkyMed we Wrocławiu?

  Placówka SkyMed z Wrocławia posiada w cenniku usług 165 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , stomatologia , chirurgia ogólna , urologia oraz dietetyka - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z SkyMed?

  SkyMed znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, Al. Kasztanowa 4a. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 85

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka SkyMed?

  Placówka SkyMed z Wrocławia otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 18:00, we wtorki od 10:00 do 18:00, w środy od 10:00 do 18:00, w czwartki od 10:00 do 18:00, a w piątki od 10:00 do 18:00. W weekend placówka jest zamknięta.