Wybielanie zębów w Krakowie

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

Wybielanie zębów Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Krakowie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 800 zł za wybielanie zębów metodą nakładkową natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 1590 zł (wybielanie zębów lampą - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Nie tylko palacze i miłośnicy kawy mają problemy z pożółkłymi zębami. Spożywamy coraz więcej niezdrowych pokarmów, które nie tylko szkodzą nadmiarem cukru, ale także barwią szkliwo. Nie trzeba wiele, żeby na zębach osadził się kamień, a one same stały się ciemniejsze i brzydsze. Ale równie łatwo można dziś wybielić uzębienie i nadać mu blask – już po jednej wizycie w gabinecie stomatologa odzyskamy śnieżną biel uśmiechu.

Profesjonalne wybielanie odbywa się na kilka sposobów: na dokładnie oczyszczone zęby dentysta nakłada specjalny preparat, a następnie naświetla go tzw. zimnym światłem aktywującym substancje wybielające zawarte w żelu. Najczęściej używa się do tego lampy Beyond. Inną metodą jest samodzielne wybielanie zębów przez pacjenta – nakłada się w tym celu na noc silikonową nakładkę z wybielającą substancją. Kolejnym sposobem jest zabieg przy użyciu lasera – bezbolesny, szybki i skuteczny.

Krakowscy stomatolodzy

Mieszkańcy Krakowa mogą czuć się szczęśliwcami – w ich mieście kadra stomatologiczna składa się ze specjalistów, których sława sięga poza granice kraju. Z tego powodu personel medyczny wciąż dokształca się w zakresie języków obcych, aby zapewnić komfortową obsługę pacjentom z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz bardziej „egzotycznych" krajów typu Islandia, Szwecja czy Finlandia.

Przykładowo, klinika Indexmedica cieszy się powodzeniem nie tylko wśród Włochów i Francuzów – na zabiegi przyjeżdżają do niej również Islandczycy. Lekarze ośrodka to profesjonaliści ze świetnym wykształceniem, a zabiegi przeprowadza m.in. dr Daniel Uryga i dr Andrzej Gala. Ciesząca się zasłużonym tytułem Solidnej Firmy placówka oferuje klientom nakładkowe wybielanie zębów, zabiegi z lampą Beyond, jednorazowe nakładki Opalescence TresWhite Supreme, a także metody kombinowane.

Gabinet Trident jako pierwszy w Krakowie zaczął stosować przy zabiegach wybielania zębów hybrydowy akcelerator Polus firmy Beyond (dający najsilniejsze światło halogenowo-ledowe z dostępnych na rynku produktów). Natomiast, przez wzgląd na efekty uboczne i komfort pacjentów, już od kilku lat w placówce nie stosuje się leczenia nakładkowego. Zabiegi przeprowadzają lek. stom. Izabella Stańczyk oraz lek. dent. Dominika Woźniak, a po każdym pacjent może liczyć na remineralizację zębów preparatem Tooth Mousse.

Lek. stom. Anna Nowak (Dentimed Plus), absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczenie zawodowe zdobywała, między innymi, w klinice City Dental w Sztokholmie. W czasie zabiegu wybielania zębów, podobnie jak wielu innych specjalistów, korzysta z lampy Beyond, a także stosuje wybielanie nakładkowe (nocne).

Wybielanie zębów w Krakowie

Gabinet zabiegowy w NOVA Stomatologia Gabinet zabiegowy w NOVA Stomatologia

Jeśli chodzi o zdrowie i estetykę zębów, nie ma co zdawać się na pastwę losu – najlepiej powierzyć się specjaliście takiemu jak lek. stom. Małgorzata Pastwa (Dentonika). Również w klinice Dental Services pracują profesjonaliści, u których wybielimy zęby przy użyciu lampy w ciągu jednej wizyty oraz nakładkowo. W przypadku zębów po leczeniu kanałowym (martwych) stomatolodzy stosują system Opalescence Endo, a także Endoperox.

Także klinika Dentima (Bronowice Nowe) oferuje trzy metody profesjonalnego wybielania zębów: nakładkowe (domowe), w gabinecie, przy pomocy lampy Beyond oraz wybielanie zębów martwych systemem „walking bleach". Zabiegi przeprowadzają, m.in., lek. stom. Marta Zinkow oraz lek. stom Anna Wójcicka-Mierniczek.

W placówce Unident również można wybielić zęby poprzez naświetlanie lampą Beyond preparatu wybielającego. Jeśli jednak pacjent chce samodzielnie wybielić je w domu, stomatolog bez problemu pobierze od niego wycisk zębowy i przygotuje specjalną silikonową nakładkę.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…