Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Anna Sarzyńska

protetyk stomatologiczny

w Anna Dental Clinic

Wybielanie zębów Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Gdańsku na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 800 zł za wybielanie zębów lampą - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 1900 zł (wybielanie zębów lampą - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Gdańsku - gdzie najlepiej?

W celu poprawy barwy uzębienia, a dzięki temu estetyki uśmiechu stosowane są zabiegi wybielające, realizowane zarówno w gabinecie z zastosowaniem lampy (procedura jednoetapowa) oraz w domu z żelem i specjalnym zestawem do samodzielnej aplikacji. Zupełnie innej procedurze podlega wybielanie ściemniałych i przebarwionych zębów po leczeniu endodontycznym. Należy ponadto pamiętać, że zarówno wypełnienia, jak i uzupełnienia protetyczne nie zmieniają swojej barwy podczas wybielania, stąd konieczność ich wymiany, szczególnie w odcinku przednim.

Nowoczesne sposoby na biały uśmiech

Nowoczesną technologię wybielania zębów, pochodzącą z USA stosuje należący do sieci Salonów White&Beauty Gabinet we Wrzeszczu, stosując wybielanie laserowe z zastosowaniem akceleratorów: elektrouminescencyjnego  (LED) oraz halogenowego (lampa Premium). Trzykrotna procedura polega na nałożeniu na zęby pacjenta żelu organicznego, który pod wpływem lampy wnika w szkliwo i je rozjaśnia w ciągu 15 minut. W obydwu rodzajach laserowego wybielania, cennikiem objęte jest wybielanie 1 lub 2 łuków, a także pojedynczego zęba. Oferta uwzględnia również laserowe wybielanie podtrzymujące.

W Specjalistycznej Klinice Stomatologicznej Impladent, kolor zębów możemy poprawić korzystając ze skutecznego i bezpiecznego systemu Beyond podczas jednej wizyty, która łącznie trwa około 1,5 h. Jak twierdzą specjaliści, efektem wybielania tą metodą są 8 tonów jaśniejsze zęby wg. skali Vita. Klinikę prowadzi dr n. med. Adam Ziemlewski, członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz wykładowca Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Piękny, biały uśmiech w godzinę z lampą Beyond oferują także Gabinety Dentus, do których należą placówki w Gdańsku i w Gdyni. Do wybielania w gabinecie stomatologicznym stosowane są nadtlenki mocznika i wodoru o stężeniu ok. 35%, a cały proces wybielania przyspiesza źródło światła, jakim jest halogenowa lampa Beyond. Zabieg poprzedza wizyta konsultacyjna oraz przegląd jamy ustnej i jeśli to konieczne – usunięcie kamienia nazębnego. Jak zwracają uwagę lekarze, plomby w zębach się nie wybielają i wypełnienia znajdujące się w widocznych miejscach trzeba wymienić na jaśniejsze.

Centrum Stomatologiczne Euro Dent to nowoczesna praktyka stomatologiczna, klimatyzowane gabinety i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Zdrowe zęby, które pożółkły z wiekiem lub uległy przebarwianiu w efekcie nawyków żywieniowych, wybielimy tu jednorazową procedurą z użyciem „zimnego światła” z zaawansowanym systemem filtrującym 1200 światłowodów (Beyond). Zabieg natychmiastowo utlenia 16 lub więcej zębów przywracając im ich naturalną biel, a po wybieleniu pacjent otrzymuje gratisowe nakładki z żelem wybielającym.

Dzięki szybkim rezultatom i zmniejszeniu wystąpienia wrażliwości u pacjentów, popularność systemu Beyond doceniają także specjaliści zlokalizowanej w centrum Wrzeszcza Kliniki Stomatologicznej Dental Art Clinic, a w zależności od potrzeb pacjenta, dodatkową opcją jest metoda nakładkowa. W Klinice, o estetykę uśmiechu zadbamy nie tylko pod względem koloru, ale także kształtu i ustawiania zębów dzięki ofercie stomatologii odtwórczej oraz ortodontycznej. Ponadto, zakres usług obejmuje zabiegi medycyny estetycznej.  

System wybielania gabinetowego ZOOM! oferuje w Gdyni Klinika Orłowska Dental Clinic, a jaśniejsze zęby uzyskamy dzięki metodzie w ciągu 1,5 godziny. Prosty zabieg poprzedza nałożenie żelu ZOOM!, a następnie poddanie zębów na działanie światła, które rozkłada plamy i przebarwienia. Zabieg rekomendowany jest jako lunchowy, stąd możliwość wykonania go bez jakiejkolwiek rekonwalescencji czy powikłań. Leczeniem interdyscyplinarnym zajmuje się współwłaściciel Kliniki, lek. stom. Ilona Wolniewicz.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…