DENTRUM

Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1
9,5 / 10  •  Znakomita  •  66 opinii
  • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe od 1400 zł
  • Wybielanie zębów laserem - jednowizytowe od 1400 zł
  • Wybielanie zębów metodą nakładkową od 1500 zł
  • Kosmetyczna zmiana koloru zębazadzwoń
  • Konsultacja stomatologiczna 200 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 16 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Joanna Wiśniewska

stomatolog, protetyk stomatologiczny

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

9,3 / 10
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

8,0 / 10
lek. stom. Renata Przytuła-Wypych
lek. dent. Anna Gola

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Ewelina Majewska

stomatolog

w Rewadent

lek. stom. Magdalena Rachwalska

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Dawid Pawlak

stomatolog

w Rewadent

lek. dent. Mateusz Grądkowski

stomatolog

w Rewadent

dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska

chirurg stomatolog

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

lek. dent. Justyna Witeczek

stomatolog

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

lek. dent. Marlena Biel

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Kinga Brasse

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Jakub Roszewski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Magdalena Rybstein

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Sylwia Marzec-Tutka

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

Wybielanie zębów Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Katowicach na podstawie cenników z 17 placówek. Najniższa cena to 250 zł za wybielanie zębów lampą - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 1700 zł (wybielanie zębów lampą - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Katowicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w NOWADENT Gabinet zabiegowy w NOWADENT

Śnieżnobiałe, równe i zdrowe zęby dodają urody – co do tego nie ma wątpliwości. Niestety, zła dieta i niewystarczająca higiena jamy ustnej powodują nieestetyczne przebarwienia na zębach, żółty odcień kości, co jest utrapieniem wielu osób. Ale można temu zaradzić i to już jedną wizytą u stomatologa, który szybko i bezboleśnie wybieli nasze uzębienie.

Wybielanie najczęściej odbywa się za pomocą żelu i naświetlania pokrytych nim zębów specjalną lampą. Pacjent może także wybrać laser bądź samemu wybielić zęby w domu, za pomocą specjalnych nocnych nakładek. W zależności od metody wybielanie zębów odbywa się podczas jednej lub kilku wizyt.

Katowiccy specjaliści wybielania zębów

Uzyskanie olśniewająco białego uśmiechu nie jest dziś niczym trudnym – praktycznie w każdym gabinecie stomatologicznym można poddać się takiemu zabiegowi. W Katowicach jest to tym prostsze, że pracuje tam wielu profesjonalistów, którym można powierzyć swoje uzębienie z pełnym zaufaniem.

Dr Dariusz Machniak (Stomatologia estetyczna Dariusz Machniak) jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. Szereg szkoleń odbywał, m.in., we Włoszech,  Szwajcarii, USA, a szkolenie z zakresu wybielania zębów przeszedł w Niemczech. W swojej klinice zajmuje się profesjonalnym wybielaniem na kilka sposobów – w ciągu godziny w gabinecie, metodą domową, a także wybiela zęby martwe (zabieg polega na nakładaniu czynnika wybielającego do komory zęba).

W Specjalistycznej Praktyce Ortodontyczno-Implantologicznej Namysłowskich zabieg wybielania zębów jest przeprowadzany systemem Zoom Advanced Power. Natomiast podczas wybielania metodą gabinetową martwych zębów w klinice stosuje się środek wybielający OpalestenceEndo 35%. Placówkę założyło małżeństwo lekarzy. Dr n. med. Katarzyna Namysłowska, ortodonta, jest asystentem Katedry i Zakładu Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Prócz tego jest wykładowcą w Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej i członkiem Sekcji Ortodontycznej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dr n. med. Paweł Namysłowski, implantolog, jest asystentem Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

Kliniki stomatologiczne w Katowicach

Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Gabinet dentystyczny dr Daniela Dłucika jest jednym z czterech w Polsce i jedynym na Śląsku gabinetem wykorzystującym bardzo skuteczną amerykańską metodę wybielania zębów – BriteSmile. Dzięki temu zabiegowi w ciągu zaledwie godziny można wybielić zęby nawet o osiem stopni.

Lek. stom. Magdalena Kwiatek-Stańczyk w swoim ośrodku oferuje trzywizytowe wybielanie zębów, a także wybielanie kombinowane, będące połączeniem dwóch faz: domowej i gabinetowej. Podczas zabiegów stosuje najbezpieczniejsze metody rozjaśniania odcienia zębów przy wykorzystaniu nakładek (szyn) z preparatem wybielającym.

Specjalistka periodontolog, dr n. med. Magdalena Kubicka-Musiał (Peri-Ort), podczas wybielania szybkiego (w gabinecie) po wyczyszczeniu zębów nakłada na nie żel wybielający, po czym naświetla zęby lampą Beyond. Podobnie jest w klinice Madentin – po profesjonalnym oczyszczeniu zębów stomatolog izoluje dziąsła specjalną masą i zakłada na zęby preparat na bazie nadtlenku karbamidu. Po kilkudziesięciu minutach usuwa go – efekt wybielenia jest natychmiastowy. Ilość wizyt jest uzależniona od oczekiwań klienta oraz stopnia zabarwienia zębów.

Lek. stom. Piotr Ziętek oraz lek. stom. Ewa Gruszka (Prywatna Praktyka Stomatologiczna E. Gruszka, P. Ziętek s.c.) w trosce o komfort swoich pacjentów nie tylko oferują szeroką gamę usług z zakresu stomatologii estetycznej – takich jak piaskowanie, wybielanie lampą Beyond czy odbudowę koron zębów, ale prócz tego każdy klient może liczyć na relaksujący masaż na fotelu masującym SANYO DR 7700 ZERO GRAVITY.

System Beyond („zimne światło") stosuje wiele klinik stomatologicznych, ponieważ dzięki niemu można wybielić zęby o 5 do 14 odcieni wg skali VITA. Korzysta z niego, między innymi, placówka Belldent. Natomiast wspomniany wyżej żel wybielający Opalescence stosuje jeszcze klinika UdentE.

Wybielić zęby możemy także w tak renomowanych klinikach jak Duda Clinic czy Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Romana Borczyka.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…