Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek

stomatolog

w Gabinet Stomatologiczny Dental

10 / 10

Wybielanie zębów Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 650 zł za wybielanie zębów metodą nakładkową natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1700 zł (wybielanie zębów żelem - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental

Wybielanie zębów od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pacjentów gabinetów stomatologicznych. Dzięki różnorodnym metodom wybielania, które różnią się między sobą nie tylko czasem trwania kuracji, ale także ceną, każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru jest błyskawiczne wybielanie gabinetowe (zęby bielsze nawet o kilkanaście odcieni w godzinę), nocne wybielanie nakładkowe (1-2 tygodniowa kuracja, pozwalająca na bieżąco kontrolować efekty wybielania) oraz wybielanie martwych, odbarwionych zębów po leczeniu kanałowym.

Najlepsze gabinety stomatologiczne, nowoczesne metody wybielania

Wśród szczecińskich gabinetów, które w swojej ofercie mają wybielanie zębów, szczególnie warto polecić klinikę Stomatologia Na Podzamczu – nowoczesną placówkę, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, który znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu. Na wyposażeniu placówki znajduje się m.in. nowoczesny mikroskop stomatologiczny firmy Kaps, system komputerowego planowania leczenia implantologicznego SimPlant, kamery wewnątrzustne oraz tomograf komputerowy 3D, a zabiegi stomatologii estetycznej przeprowadzają lek. dent. Józef Witek i lek. dent. Aleksandra Okorska. Pacjenci, pragnący skorzystać z wybielania zębów w placówce mają do wyboru trzy metody: wybielanie najnowocześniejszym łukiem plazmowym Sapphire, wybielanie nakładkowe oraz rozjaśnianie szkliwa zębów martwych.

Kolejną doskonałą szczecińską placówką jest Dental Art – nowoczesną placówkę zlokalizowaną w samym centrum Szczecina, która swoim pacjentom ma zabiegi rozjaśniania szkliwa nowoczesnym systemem Sapphire Professional Whitening, wybielanie nocne nakładkowe oraz rozjaśnianie zębów po leczeniu endodontycznym. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w placówce przeprowadza lek. stom. Aleksandra Kaczmarek – absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i stomatolog z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Dental Art duży nacisk kładzie na nowoczesne metody leczenia, dlatego placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt podnoszący komfort i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu, m.in. cyfrowy aparat do zdjęć pantomograficznych, mikroskop zabiegowy oraz urządzenie do ozonoterapii wczesnych zmian próchnicowych.

Wybielanie zębów w Szczecinie

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental

Wybielanie zębów ma w swojej ofercie także Dent-Mar – nowoczesna placówka, stosująca w trakcie zabiegów rozjaśniania szkliwa nowoczesny system Beyond. W trosce o całkowity komfort pacjentów w trakcie zabiegu placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do bezbolesnego leczenia, w tym laser do tkanek twardych i urządzenie do abrazji powietrznej. Specjalistami w zakresie stomatologii estetycznej w placówce są lek. stom. Mariusz Słowik i lek. stom. Anna Łokaj.

Warto udać się również do Centrum Medycznego Kaszubska, gdzie wybielanie zębów przeprowadzane jest z wykorzystaniem nowoczesnej lampy plazmowej. Oprócz wybielania gabinetowego pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania metodą nakładkową oraz rozjaśniania szkliwa zębów martwych. Specjalistami w zakresie stomatologii estetycznej w CM Kaszubska są lek. stom. Mariusz Słowik, lek. stom. Natalia Burda i lek. stom. Anna Łokaj

Różnorodne metody wybielania zębów stosuje także lek. stom. Małgorzata Bieschke, która pacjentów przyjmuje w Klinice Stomatologicznej Al Dente. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z wybielania gabinetowego lampą Beyond, rozjaśniania szkliwa metodą nakładkową oraz wybielania zębów przebarwionych po leczeniu endodontydcznym.

Kolejną szczecińską placówką, która oferuje pacjentom wybielanie zębów jest NZOZ Ars Dentica, gdzie pacjenci mogą skorzystać z wybielania nakładkowego bądź gabinetowego, przeprowadzanego metodą termokatalityczną lampą BT COOL. Zabiegi stomatologii estetycznej w placówce wykonuje lek. stom. Klaudia Mączka – absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i uczestniczka licznych kursów i szkoleń z różnych dziedzin stomatologii (m.in. kurs „Nowoczesne techniki wypełniania kanałów korzeniowych”, konferencja naukowo-szkoleniowa „Najnowsze trendy w stomatologii”).

Pacjenci chętnie odwiedzają również Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent, gdzie wybielanie zębów przeprowadzane jest przy zastosowaniu metody Fast&Mild, która pozwala na rozjaśnienie szkliwa w ciągu 30-40 minut przy minimalnej nadwrażliwości pozabiegowej. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w placówce przeprowadzają lek. stom. Anna Piechocińska oraz lek. stom. Anita Matuszewska.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…