Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa modelowanie sylwetki w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

ocena 4,7 / 5  (69 opinii)

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1600 zł za plastyka odstającej małżowiny usznej natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 12000 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki