Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa modelowanie sylwetki w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Piotr Ziajka

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dr Ziajka

ocena 4,4 / 5  (36 opinii)

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za plastyka łydek natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 18900 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki