Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa modelowanie sylwetki w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Kamil Bury

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Diamond Clinic

lek. Kajetan Kociszewski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Diamond Clinic

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za brazylijski lifting pośladków natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 24000 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…