Lekarze wykonujący usuwanie polipów nosa chirurgicznie w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 16 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa usuwanie polipów nosa chirurgicznie w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa, laryngologa i fonatry.

dr n. med. Paulina Szczęsnowicz-Dąbrowska

alergolog, otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

lek. Bartosz Wachulski

otolaryngolog, chirurg głowy i szyi

w OTOLARYNGOLODZY 24

lek. Beata Zając

otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

dr n. med. Anna Piotrowska

audiolog, foniatra, otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

lek. Andrzej Senderski

audiolog, foniatra, otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

dr n. med. Dana Pavlovschi

otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

lek. Aleksandra Olejniczak

otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

dr n. med. Sylwia Grzybowska-Detka

otolaryngolog

w OTOLARYNGOLODZY 24

dr n. med. Marcin Musiatowicz

otolaryngolog, chirurg głowy i szyi

w OTOLARYNGOLODZY 24

dr n. med. Krzysztof Cecherz

otolaryngolog, chirurg głowy i szyi

w OTOLARYNGOLODZY 24

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

otolaryngolog

w Mille Medica

dr n. med. Anna Ścińska-Bieńkowska

otolaryngolog

w Mille Medica

dr n. med. Elżbieta Jeżewska

otolaryngolog

w Mille Medica

dr n. med. Jan Ratajczak

otolaryngolog, foniatra

w Mille Medica

dr n. med. Teresa Bis-Oleniacz

laryngolog

w Mille Medica

dr hab. n. med. Wojciech Kukwa

otolaryngolog

w Mille Medica

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 4 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w OTOLARYNGOLODZY 24, najwyższa to 1900 zł, natomiast średni koszt to 1700 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie w Warszawie - gdzie najlepiej?

Polipy nosa, czyli guzowate twory powstają na zmienionej chorobowo śluzówce (stan zapalny). Mogą być przyczyną zmiany barwy głosu, problemów z odróżnianiem zapachów a w niektórych przypadkach prowadzą do deformacji nosa. Aby tego uniknąć konieczny jest zabieg, w czasie którego lekarz wycina polipy.

Nos bez polipów

Zabiegowi polypectomi można poddać się w Klinice Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW. Wykonywane są tutaj także inne zabiegi diagnostyczne nosa a także podśluzówkowe wycięcie przegrody nosowej, podwiązanie tętnic sitowych przy krwotoku z nosa oraz repozycja kości nosa, korekcyjna plastyka nosa czy plastyka małżowin nosowych. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in.  dr n.med. Paweł Dobrzyński, specjalista otoloaryngologii I stopnia od 1980 oraz II stopnia od 1984 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1986 roku. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w NZOZ Lek-Med.

Szpital Bielański posiada także Oddział Otolaryngologiczny, na którym przeprowadzane są operacje nosa, wśród których można wymienić chirurgiczne usunięcie polipów z nosa a także leczenie innych schorzeń nosa i zatok obocznych nosa przy wykorzystaniu technik endoskopowych. Do kadry medycznej należy tutaj m.in. dr n. med. Jan Bardadin, specjalista otolaryngologii II  stopnia od roku 1983, która posiada bogate doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą: w latach 1977-1985 w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie oraz w latach 1985-1997 w Klinice Carmona w Mesynie (Włochy).
 
W Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym znajduje się Katedra i Klinika Otolaryngologii, która posiada m.in. Oddział Rynologii, na którym lekarze wykonują operacje czynnościowe i estetyczne nosa, np. likwidację polipów nosa metodą chirurgiczną. Oddział specjalizuje się także w operacjach zatok przynosowych endoskopowych i klasycznych czy operacjach struktur jamy ustnej (np. usunięcie migdałków gardłowych lub podniebiennych). Jednym z lekarzy jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk, specjalista otolaryngologii (I stopień 1991 rok, II stopień 1994 rok) oraz specjalista audiologii i foniatrii (od 2009 roku), który pomaga także pacjentom, przyjmując ich w przychodni i w prywatnym gabinecie laryngologicznym.
 
Centrum Medyczne Damiana posiada szpital, gdzie pacjent cierpiący na polipy nosa może umówić się na ich wycięcie, czyli polipektomię. W szpitalu tym zabieg ten często jest łączony z operacją zatok nosowych endoskopową lub klasyczną w celu leczenia przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Ponadto można się poddać tutaj również septoplastyce nosa - operacji prostującej krzywą przegrodę nosa. Na takie zabiegi można się umówić do dr n. med. Iwony Gromek, specjalisty otolaryngologii I stopnia od 1998 roku, która swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne w Warszawie.
 
W Szpitalu Czernikowskim funkcjonuje Oddział Otolaryngologiczny (Klinika Otolaryngologii Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), w którym oprócz operacyjnego usunięcia polipów z nosa wykonywane są także inne zabiegi tj. endoskopowe leczenie chirurgiczne chorób zatok przynosowych a także leczenie operacyjne w obrębie głowy, szyi, uszu oraz podstawy czaszki. Lekarzem przyjmującym pacjentów jest tutaj m.in. prof. dr hab. n. med. Antoni Krzeski, specjalista otolaryngologii (I stopień 1980 rok, II stopień 1983 rok), który profesorem nauk medycznych został mianowany w roku 2001. Swoją bogatą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje także, pracując w Oddziale Rynochirurgii Katedry i Kliniki Otolaryngologii Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie.
 
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie posiada Oddział Otolaryngologiczny, gdzie prowadzone jest leczenie usuwania polipów nosa metodą klasyczną. Ponadto w tym oddziale wykonywane są operacje minimalnie inwazyjne - endoskopowe w obrębie m.in. nosa i zatok oraz leczenie pacjentów z chorobami nowotworowymi krtani, gardła, języka, nosa i zatok przynosowych. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Mirosława Piętniczka-Załęska, otolaryngolog, która swoje doświadczenie zdobywała w latach 1978-1981 w Oddziale Laryngologii w Szpitalu Czerniakowskim.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie polipów nosa chirurgicznie w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…