Usuwanie polipów nosa Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie polipów nosa chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Krakowa. Usuwanie polipów nosa chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu (242 km od Krakowa) w cenie 2500 zł lub w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (130 km od Krakowa) gdzie cena za usuwanie polipów nosa chirurgicznie wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Krakowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 5 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 1700 zł w SALUS Centrum Medyczne, najwyższa to 2600 zł, natomiast średni koszt to 2260 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w najbliższej odległości od Krakowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Krakowa:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…