Usuwanie polipów nosa Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie polipów nosa chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Poznania. Usuwanie polipów nosa chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) w cenie 2900 zł lub w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (124 km od Poznania) gdzie cena za usuwanie polipów nosa chirurgicznie wynosi 2500 zł. W wymienionej placówce usuwanie polipów nosa chirurgicznie wykonuje otolaryngolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 9 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 150 zł w Lifemedica, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 2217 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…