Badania USG Doppler Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 219 zł za USG Doppler tętnic nerkowych natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 300 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych z konsultacją).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych
  Szczecin, Niepodległości 44
  USG / doppler żył - kończyn dolnych - od 219 zł

  od 219 zł
  do 219 zł

 • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych
  Szczecin, Niepodległości 44
  USG / doppler - tętnic szyjnych i kręgowych - od 219 zł

  od 219 zł
  do 219 zł

 • USG Doppler tętnic nerkowych
  Szczecin, Niepodległości 44

  od 219 zł
  do 219 zł

 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych z konsultacją

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Badanie Dopplerowskie (USG Doppler) to tzw. złoty standard w diagnostyce chorób układu krążenia. Dzięki niemu lekarz może z łatwością przeanalizować zmiany częstotliwości fali dźwiękowej odbijającej się od krwi, a także jej przepływ w naczyniach tętniczych i żylnych. Zmiany prędkości przepływu krwi odzwierciedlają wewnętrzny stan naczyń, a ich obserwacja pozwala na wczesne wykrycie tworzących się zakrzepów i początkowych stadiów żylaków.

USG Doppler nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Jest szybkie i bezbolesne, umożliwia specjaliście odpowiednie zaplanowanie terapii.

Specjaliści ultrasonografii w Szczecinie

Pacjenci, którzy zamierzają poddać się badaniu USG Doppler naczyń krwionośnych w Szczecinie, mają duży wybór renomowanych klinik oraz gabinetów uznanych lekarzy. Jednym z nich jest dr Magdalena Skała (Dom Lekarski), absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, która od ponad 10 lat pracuje jako radiolog w Zakładzie Radiologii w szczecińskim SPSK1. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Należy do Europejskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, jest również członkiem Towarzystwa Traumatologii Sportowej. Do jej zainteresowań zawodowych należy ogólna diagnostyka dzieci i dorosłych w radiologii klasycznej, ultrasonografii oraz tomografii komputerowej. Wraz z doktor Skałą badania USG Doppler przeprowadza dr Joanna Cegielska, radiolog i radiolog.

W Szczecinie badania tego typu wykonuje również dr n. med. Stefania Bojko z Centrum Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej HIPOKRATES. Jest członkiem kilku prestiżowych stowarzyszeń medycznych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, Polskie Towarzystwo Radiologiczne, a także Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej. Jest również współautorką licznych publikacji w czasopismach medycznych oraz czynnym uczestnikiem i wykładowcą na kongresach i zjazdach ultrasonograficznych, a także szkoły Ultrasonografii CEDUS w Ciechocinku.

Kolejny szczeciński specjalista to dr n. med. Tomasz Hamera z kliniki Aesthetic Vein, ośrodka leczenia żył będącego częścią Prywatnego Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej dr Andrzeja Dmytrzaka – Aesthetic Med. Placówka dysponuje najnowszymi ultrasonografami firmy Esaote serii My Lab, a dr Hamera to chirurg ogólny oraz flebolog mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób żył. Doskonalił się w Pomorskiej Akademii Medycznej, a także w prywatnych i państwowych klinikach w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, należy również do Europejskiego Forum Żylnego.

Nowoczesne kliniki leczenia chorób żył

Pacjenci zdecydowani na leczenie w Szczecinie mogą wziąć pod uwagę ofertę ośrodka Medicus. Badania USG Doppler są wykonywane w trzech nowoczesnych, w pełni skomputeryzowanych gabinetach, wyposażonych w zaawansowane technologicznie aparaty USG. Placówka świadczy usługi dla pacjentów indywidualnych, a także oferuje badania z zakresu medycyny pracy dla firm.

Nowoczesne wyposażenie gabinetów to również atut ośrodka Sonomed. Badania ultrasonograficzne w placówce są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin, a stosowanymi aparatami są modele Acuson i ATL. Członkiem zespołu medycznego ośrodka jest dr n. med. Kosma Kozłowski, specjalista chirurgii ogólnej i flebolog. Zajmuje się diagnostyką Dopplerowska i leczeniem chorób żył przy zastosowaniu metod zachowawczych, chirurgicznych i wewnątrznaczyniowych (EVLA, RFITTH).

Kolejna klinika to SPONDYLUS, w której USG Doppler przeprowadza dr n. med. Marcin Śledź, chirurg ogólny. Specjalista systematycznie podwyższa swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Doktor Śledź przyjmuje pacjentów również w szczecińskim ośrodku Mediklinika.

Baltica Wellness&SPA dysponuje nowoczesną aparaturą do ultrasonografii. Wykorzystywane urządzenie umożliwia członkom zespołu ośrodka wykonywanie badań w projekcji jedno- i dwuwymiarowej, prócz tego posiada opcję Dopplera i Dopplera kolorowego. Przeprowadzaniem diagnostyki Dopplerowskiej zajmuje się lek. med. Marek Sypień.

Na badania tego rodzaju można również zgłosić się do dr Ilony Osadowskiej (Dr Ilona Osadowska Specjalistyczna Praktyka Lekarska), a także do dr Jerzego Wiśnika, specjalisty neurologii (Prywatna praktyka lekarska Jerzy Wiśnik).

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…