Inne placówki w pobliżu Katowic

INTER-MED

Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14(9 km od Katowic)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  499 opinii
 • USG Doppler żył od 120 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych od 120 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją 300 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych z konsultacją 300 zł

  Medix

  Będzin, ul. Modrzejowska 40(10 km od Katowic)
  9,8 / 10  •  Znakomita  •  276 opinii
  • USG Doppler żył 120 zł
  • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych 120 zł
  • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych 120 zł
  • USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją 180 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 140 zł

  Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Katowicach

  W Katowicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 20 różnych placówkach.

  lek. Jakub Gęborski

  chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

  w Medix

  ocena 4,8 / 5  (7 opinii)
  lek. Marek Klar

  chirurg ogólny, chirurg onkolog

  w Gabinet Lekarski Marek Klar

  ocena 4,7 / 5  (13 opinii)
  lek. Lech Mucha

  chirurg ogólny

  w Centrum Medycyny Sportowej

  ocena 4,6 / 5  (9 opinii)
  lek. Tomasz Kozik

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

  w Euroklinika

  ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
  lek. Michał Olejczyk

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

  w Poliklinika Doktora Bessera

  lek. Aleksander Czajka

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

  w Poliklinika Doktora Bessera

  Badania USG Doppler Katowice - cena

  Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Katowicach na podstawie cenników z 20 placówek. Najniższa cena to 90 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 253 zł (USG Doppler aorty i tętnic biodrowych).

  Ile kosztuje badania USG Doppler w Katowicach?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w katowickich placówkach:

  cena minimalna
  cena maksymalna

  Tabela cen badania USG Doppler w Katowicach

  Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  Posiadamy również ofertę w 56 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

  Badania USG Doppler w Katowicach - gdzie najlepiej?

  USG metodą Dopplera jest jednym z podstawowych badań, wykonywanych w diagnostyce chorób układu krążenia. Dzięki niemu możliwe jest postawienie oceny wydolności układu żylnego oraz precyzyjne wykrycie miejsca zmienionych chorobowo żył i tętnic. Procedura nie wymagana specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, na wizytę do pracowni ultrasonograficznej należy jednak zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną (np. wyniki poprzednich badań USG Doppler).

  USG metodą Dopplera w Katowicach – gdzie można udać się na badanie

  Na diagnostykę ultrasonograficzną dopplerowską w Katowicach udać się można do Centrum Medycznego Salvia. W placówce pacjenci poddać się mogą badaniu USG metodą Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic kończyn dolnych i naczyń nerkowych, a także pnia trzewnego i aorty brzusznej oraz żył kończyn dolnych powierzchniowych i głębokich. W ośrodku wykonuje się także USG jamy brzusznej oraz USG tarczycy. Oferta Centrum obejmuje ponadto USG serca, czyli echokardiografię przezklatkową, Holter EKG oraz Holter RR (ciśnieniowy).

  W Katowicach badania USG Doppler przeprowadza się również w Centrum Medycznym PROFMEDICAL, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki obrazowej. Placówka wyposażona jest w nowoczesny ultrasonograf Aloka Prosound Alpha 6. Za jego pomocą wykonuje się USG Dopplera aorty brzusznej i tętnic nerkowych, tętnic szyjnych i kręgowych oraz żył i tętnic kończyn dolnych. Do ośrodka udać się można także na diagnostykę ultrasonograficzną jamy brzusznej, tarczycy oraz szyi, echokardiografia oraz EKG.

  USG metodą Dopplera wykonać może także dr n. med. Leszek Sedlak, specjalista chirurg ogólny, chirurg naczyniowy oraz angiolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala EuroMedic. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych, w tym publikacji „Nowoczesne metody obrazowania ultrasonograficznego i dopplerowskiej diagnostyki chorób układu naczyniowego”. Udać się do niego można na diagnostykę dopplerowską żył i naczyń kończyn dolnych. Pacjenci poddać się u niego mogą również badaniu kapilaroskopowemu (przy zastosowaniu mikroskopu stereoskopowego z oświetleniem zewnętrznym od góry), skleroterapii drobnych zmian żylakowatych lub pajączków oraz elektrokoagulacji teleangiektazji. Jego oferta obejmuje ponadto miniflebektomię drobnych żylaków, laserowe wewnątrzżylne leczenie żylaków EVLT (bez lub z miniflebektomią) oraz leczenie żylaków w zespole pozakrzepowym.

  Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

  Więcej na temat badania USG Doppler