Filtruj wyniki: Mapa

Inne placówki w pobliżu Katowic

Medix

Będzin, ul. Kościuszki 6 (10 km od Katowic)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  439 opinii
  • USG Doppler żył 200 zł
  • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych 200 zł
  • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych 200 zł
  • USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją 250 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 26 różnych placówkach.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
dr n. med. Maciej Cebula

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Oskar Bożek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Bartosz Kokoszka

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Anna Krzywda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Aleksandra Miziniak - Chmielewska

neurolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Aleksander Czajka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

w Poliklinika Doktora Bessera

Badania USG Doppler Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Katowicach na podstawie cenników z 26 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 390 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Katowicach - gdzie najlepiej?

USG metodą Dopplera jest jednym z podstawowych badań, wykonywanych w diagnostyce chorób układu krążenia. Dzięki niemu możliwe jest postawienie oceny wydolności układu żylnego oraz precyzyjne wykrycie miejsca zmienionych chorobowo żył i tętnic. Procedura nie wymagana specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, na wizytę do pracowni ultrasonograficznej należy jednak zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną (np. wyniki poprzednich badań USG Doppler).

USG metodą Dopplera w Katowicach – gdzie można udać się na badanie

Na diagnostykę ultrasonograficzną dopplerowską w Katowicach udać się można do Centrum Medycznego Salvia. W placówce pacjenci poddać się mogą badaniu USG metodą Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic kończyn dolnych i naczyń nerkowych, a także pnia trzewnego i aorty brzusznej oraz żył kończyn dolnych powierzchniowych i głębokich. W ośrodku wykonuje się także USG jamy brzusznej oraz USG tarczycy. Oferta Centrum obejmuje ponadto USG serca, czyli echokardiografię przezklatkową, Holter EKG oraz Holter RR (ciśnieniowy).

W Katowicach badania USG Doppler przeprowadza się również w Centrum Medycznym PROFMEDICAL, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki obrazowej. Placówka wyposażona jest w nowoczesny ultrasonograf Aloka Prosound Alpha 6. Za jego pomocą wykonuje się USG Dopplera aorty brzusznej i tętnic nerkowych, tętnic szyjnych i kręgowych oraz żył i tętnic kończyn dolnych. Do ośrodka udać się można także na diagnostykę ultrasonograficzną jamy brzusznej, tarczycy oraz szyi, echokardiografia oraz EKG.

USG metodą Dopplera wykonać może także dr n. med. Leszek Sedlak, specjalista chirurg ogólny, chirurg naczyniowy oraz angiolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala EuroMedic. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych, w tym publikacji „Nowoczesne metody obrazowania ultrasonograficznego i dopplerowskiej diagnostyki chorób układu naczyniowego”. Udać się do niego można na diagnostykę dopplerowską żył i naczyń kończyn dolnych. Pacjenci poddać się u niego mogą również badaniu kapilaroskopowemu (przy zastosowaniu mikroskopu stereoskopowego z oświetleniem zewnętrznym od góry), skleroterapii drobnych zmian żylakowatych lub pajączków oraz elektrokoagulacji teleangiektazji. Jego oferta obejmuje ponadto miniflebektomię drobnych żylaków, laserowe wewnątrzżylne leczenie żylaków EVLT (bez lub z miniflebektomią) oraz leczenie żylaków w zespole pozakrzepowym.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim oraz Zawiercie.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…