Badanie USG Doppler Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą badania USG Doppler, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 74 innych klinik z okolicy Lublina. Badania USG Doppler można przeprowadzić m.in. w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima w Warszawie (153 km od Lublina) w cenie 160 zł lub w Intima Clinic w Krakowie (226 km od Lublina) gdzie cena za badania USG Doppler wynosi 220 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Badania USG Doppler najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler najbliżej Lublina na podstawie cenników z 74 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 1000 zł (USG Doppler naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia).

Ile kosztuje badania USG Doppler w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler najbliżej Lublina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler najbliżej Lublina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 52 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Lublinie - gdzie najlepiej?

Badanie USG Doppler jest podstawą diagnostyki z zakresu chorób układu krążenia. Wykonuje się je aparatem ultrasonograficznym ze specjalną funkcją dopplerowską, dzięki której lekarz może ocenić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i wykryć występujące w nich patologie. Badaniu ultrasonograficznemu dopplerowskiemu poddawane są takie struktury jak tętnice szyjne, tętnice nerkowe, tętnice podobojczykowe a także tętnice i żyły kończyn dolnych i górnych czy aorta brzuszna. Badania takie wskazane są w przypadku bóli głowy i omdleń, problemów z żylakami i obrzękami nóg, pajączkami, nocnymi skurczami łydek oraz w przypadku kłopotów z sercem.

Dopplerowska diagnostyka ultrasonograficzna w Lublinie

Lekarzem, wykonującym na terenie Lublina badania diagnostyczne dopplerowskie USG struktur naczyniowych jest dr n. med. Jan Jakub Kęsik, chirurg ogólny (specjalizacja od 2012 roku), który doświadczenie z przeprowadzania takich zabiegów zdobywał podczas pracy w Klinice Chirurgii Naczyń i Angiologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 UM w Lublinie. Lekarz jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS) oraz Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych. Z badań USG Doppler można się u niego poddać USG tętnic szyjnych, USG tętnic kończyn, USG tętnic nerkowych oraz USG żył i aorty.

Badania USG Doppler oferowane są także przez Gabinet USG mieszczący, się w Lublinie przy ul. Chmielnej. Placówka ta wyposażona jest w aparat USG najnowszej generacji Hitachi Aloka ARIETTA V70, posiadający m.in. funkcję kolorowego Dopplera. Gabinet posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniające pracujących tu lekarzy do przeprowadzania diagnostyki ultrasonograficznej zgodnie z obowiązującymi normami. Oprócz badania USG Doppler tętnic szyjnych, nerkowych i naczyń wątrobowych można poddać się także badaniu USG ślinianek, węzłów chłonnych oraz tarczycy i piersi.

Kolejnym lubelskim lekarzem, zajmującym się badaniami ultrasonograficznymi naczyń krwionośnych jest dr n. med. Andrzej Wojtak, specjalista chirurgii ogólnej (od 2012 roku) oraz chirurg naczyniowy (specjalizacja w 2013 roku), posiadający w swoim dorobku zawodowym wiele certyfikatów z odbytych szkoleń medycznych, np. certyfikat uczestnictwa w kursie "Doppler podstawowy" (Kielce, 2011 rok) a także certyfikat z kursu "Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych kończyn dolnych" (2007 rok).

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…