Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach.

lek. Artur Hering

angiolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Centrum Medyczne Skopia

10 / 10
lek. Magdalena Woch-Trojanowska

lekarz radiolog

w Ultramedica USG

dr n. med. Andrzej Fedak

chirurg ogólny, lekarz radiolog, diagnosta obrazowy

w Ultramedica USG

lek. Martyna Matoga

kardiolog

w Arte Medicina

lek. Barbara Widlińska

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

w Euromedica

dr n. med. Rafał Łuczyński

lekarz medycyny rodzinnej, diagnosta obrazowy, radiodiagnosta

w Ultramedica USG

lek. Magdalena Biernacka

chirurg naczyniowy

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

Badania USG Doppler Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Krakowie na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 180 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 1000 zł (USG Doppler naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 58 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach

Badanie USG Doppler polega na nieinwazyjnej analizie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Poprzedza terapię osób z chorobami układu żylnego i tętniczego, stanowiąc podstawową metodę diagnostyki tętniaków aorty brzusznej oraz zwężeń tętnic szyjnych i kończyn dolnych.

Badanie jest bezpieczne i bezbolesne, nie wymaga przygotowania ze strony pacjenta. Opiera się na obserwacji długości fali ultradźwiękowej odbijającej się od naczyń krwionośnych. W jego trakcie lekarz analizuje kierunek krwi oraz obserwuje jej przepływ przez naczynia krwionośne. USG Doppler umożliwia wykrycie żylaków, zakrzepów i uszkodzenia naczyń.

USG Doppler w Krakowie

USG Doppler naczyń krwionośnych pełni dzisiaj funkcję standardowego badania u osób cierpiących na niewydolność żylną. Bez problemów można poddać mu się w każdym dużym mieście, w tym w Krakowie. Jedną z uznanych tutejszych placówek jest Scanmed Multimedis S.A. Ośrodek posiada pracownię ultrasonograficzną wyposażoną w wysokiej klasy aparat USG Logiq P5. Nowoczesne urządzenie pozwala zespołowi medycznemu placówki na wykonywanie badań w technice 3D i 4D. Prócz badań naczyniowych specjaliści wykorzystują go również w urologii oraz w badaniach ginekologicznych. USG Doppler naczyń krwionośnych przeprowadza lek. med. Magdalena Dąbrowska oraz lek. med. Tadeusz Diaków.

Badania tego typu oferuje również Centrum Medyczne APAMEA. Diagnostyka ultrasonograficzna w ośrodku wykonywana jest przy wykorzystaniu aparatu cyfrowego Logiq 7 firmy General Electric. USG Doppler przeprowadza zespół lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, w tym dr n. med. Irena Ciećko-Michalska, dr n. med. Danuta Owczarek oraz dr n. med. Andrzej Cieśla.

Kolejna placówka to Centrum Medyczne INTERMED, mieszczące się w krakowskiej dzielnicy Ruczaj. Pracownia ośrodka jest wyposażona w nowoczesny aparat USG, a badania diagnostyczne przeprowadzają doświadczeni lekarze, wśród których można wymienić lek. med. Tadeusza Wilkosza, specjalistę II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych. Jest posiadaczem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, prócz tego należy do Towarzystwa Internistów Polskich. Doktor sukcesywnie podwyższa swoje kwalifikacje poprzez udział w zjazdach i kursach w kraju i za granicą. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne oraz szpitalne.

W Krakowie mieści się także ośrodek Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA, w którym pacjenci mogą skorzystać z bogatej gamy badań diagnostycznych wykonywanych w pracowni ultrasonograficznej. USG Doppler żył kończyn górnych jest przeprowadzane przy pomocy aparatu VOLUSON E8 Expert, wyposażonego w rozbudowane aplikacje kliniczne oraz czułe i dokładne głowice ultrasonograficzne. Badania przeprowadza dr n. med. Joanna Jędrys, zajmująca się diagnostyką od ponad 10 lat. To doświadczony chirurg ogólny, który przeszedł szereg szkoleń chirurgicznych oraz ultrasonograficznych.

USG Doppler tętnic przeprowadza również lekarz med. spec. neurolog Roman Pułyk, pracujący w ośrodku MedicBUD. To nowoczesna poradnia kardiologiczna, w której pacjenci mogą sprawdzić stan całego układu krążenia (ciśnienie, żyły oraz tętnice). W ramach precyzyjnej diagnostyki chorzy mogą poddać się również badaniu EKG oraz uzyskać poradę kardiologiczną.

Nowoczesna aparatura do ultrasonografii

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Ośrodek Angiomedic dysponuje jednym z najnowocześniejszych aparatów ultrasonograficznych – GE LOGIQ S7 Pro. Zespół medyczny placówki wykonuje diagnostykę ultrasonograficzną układu krążenia, a także USG węzłów chłonnych, tarczycy oraz piersi. Ośrodek oferuje chorym możliwość wizyt domowych, podczas których badania przeprowadzane są przy użyciu przenośnego sprzętu GE LogiqBook XP z głowicą liniową i convex. Angiomedic jest jedyną placówką w Krakowie, która posiada aparat EVRF do niechirurgicznej likwidacji pajączków naczyniowych, drobnych żylaków i poszerzeń żylakowych żył siatkowatych.

Kolejna krakowska placówka oferująca pacjentom badania USG Doppler to Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Macierzyństwo. Posiada pracownię USG 4D wyposażoną w nowoczesny aparat ultrasonograficzny Accuvix XQ. Wykorzystujący go lekarze określają urządzenie mianem laboratorium diagnostycznego. Wśród wykonywanych przez nich badań znajduje się obrazowanie USG 3D i USG 4D, Doppler tkankowy oraz kierunkowy Doppler mocy. System Accuvix XQ umożliwia specjalistom precyzyjną analizę statyczną i dynamiczną przepływów krwi.

Nowoczesnym wyposażeniem może się poszczycić także krakowski ośrodek Gabinety Lekarskie i Dentystyczne Alfamedix. Placówka zapewnia pacjentom pełen zakres badań USG, obejmujących różne organy ciała. W diagnostyce chorób układu krążenia lekarze ośrodka wykonują również echokardiogram (echo serca), przy którym stosują zaawansowany technologicznie ultrasonograf.  Wykorzystywanym aparatem jest Aloka Prosound Alpha 6 CV.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…