Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach.

dr n. med. Marcin Kondras

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

lek. Mikołaj Kopka

flebolog, radiolog

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Badania USG Doppler Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Łodzi na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 145 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 458 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Łodzi - gdzie najlepiej?

USG Dopplera jest bezinwazyjnym badaniem, wykorzystywanym w diagnostyce zarówno chorób żylnych, jak i tętniczych. Wykonuje się je m.in. w celu wykrycia zwężeń miażdżycowych w tętnicach szyjnych, badania żył kończyn dolnych pod kątem zakrzepicy lub diagnostyki innych naczyń obwodowych, takich jak np. tętnice nerkowe czy aorta. USG Dopplera pozwala określić kierunek oraz prędkość przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Badanie nie wymaga żadnego przygotowania (wyjątek stanowią procedury wykonywane przez powłoki brzuszne, gdzie obowiązuje przygotowanie jak w badaniu USG jamy brzusznej).

Diagnostyka ultrasonograficzna metodą Dopplera w Łodzi

Badania ultrasonograficzne metodą dopplerowską przeprowadza dr n. med. Agnieszka Karp-Majewska, specjalista neurolog. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce dopplerowskiej, a do badań wykorzystuje nowoczesny aparat z funkcją Doppler-duplex, który wyposażony jest w specjalistyczne głowice do tego typu badań. Udać się do niej można na badanie USG Dopplera naczyń domózgowych, wykonuje również blokady przeciwbólowe pod kontrolą USG. Jej oferta obejmuje ponadto leczenie toksyną botulinową pod kontrolą USG.

W Łodzi badania USG Doppler można także przeprowadzić w Centrum Medycznym INTERMED. W placówce wykonywana jest cała gama procedur diagnostycznych, a do badań dopplerowskich wykorzystywane są w niej wysokiej klasy aparaty cyfrowe firmy Toshiba i General Electric. W ośrodku pacjenci poddać się mogą USG Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych, naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych i górnych, tętnic nerkowych oraz aorty i naczyń biodrowych. Oferta Centrum obejmuje ponadto diagnostykę ultrasonograficzną jamy brzusznej, narządów rodnych, piersi, tarczycy, układu moczowego i gruczołu krokowego oraz stawów biodrowych u niemowląt.

Na diagnostykę dopplerowską udać się można także do Poradni Pulsmedica, w której do badań ultrasonograficznych stosowane są nowoczesne aparaty Acuson X300 firmy Siemens oraz Voluson 3D/3D firmy General Electric. W ośrodku wykonać można USG Dopplera aorty, tętnic szyjnych, tętnic domózgowych, żył szyi oraz żył i tętnic zarówno kończyn dolnych, jak i górnych. Przeprowadzić tu można także USG brzucha i miednicy, nerek i pęcherza moczowego, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych oraz tkanek miękkich. Oferta Przychodni obejmuje ponadto USG przezciemiączkowe, USG ciąży, USG genetyczne prenatalne, monitoring owulacji oraz echo serca płodu.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…