Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący badania USG Doppler we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 18 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach.

lek. Aleksander Kozłowski

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław, Rybak Clinics Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław, Rybak Clinics Wrocław

9,3 / 10
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Chiroplastica

9,2 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,1 / 10
lek. Maciej Antkiewicz

flebolog, chirurg naczyniowy

w Ars Estetica Wrocław, Rybak Clinics Wrocław

8,8 / 10
lek. Maciej Zębik

radiolog

w VIVA MEDICA

lek. Wojciech Sekula

chirurg naczyniowy, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

dr n. med. Krystian Krzemianowski

w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej.

w VIVA MEDICA

lek. Tomasz Siewniak

flebolog

w Ars Estetica Wrocław, Rybak Clinics Wrocław

dr n. med. Krzysztof Korta

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w GOYA Medical

lek. Tomasz Tomczyk

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy (w trakcie specjalizacji)

w VenoMedica

lek. Arkadiusz Gryglak

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w VenoMedica

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w VenoMedica

lek. Łukasz Pałka

chirurg naczyniowy, flebolog, chirurg ogólny

w VenoMedica

lek. Krzysztof Jacyna

chirurg naczyniowy, flebolog, chirurg ogólny

w VenoMedica

dr n. med. Norbert Zapotoczny

chirurg naczyniowy, flebolog, proktolog, chirurg ogólny

w VenoMedica

lek. Edwin Kuźnik

angiolog, diabetolog

w DCG Centrum Medyczne

Badania USG Doppler Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler we Wrocławiu na podstawie cenników z 17 placówek. Najniższa cena to 200 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 400 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Badanie USG Doppler naczyń krwionośnych pozwala na ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach. Jest ono przydatne w diagnostyce chorób naczyniowych, np. żylaków, anomalii naczyniowych i zmian spowodowanych miażdżycą. Podczas badania lekarz używa głowicy aparatu USG, którą przykłada do ciała pacjenta, a następnie interpretuje obraz odczytywany przez ultrasonograf. Badanie jest całkowicie niebolesne i nie potrzeba do niego specjalnego przygotowania, jeśli jego celem nie są naczynia krwionośne w jamie brzusznej.

Ultrasonografia dopplerowska naczyń krwionośnych

Diagnostyka USG Doppler jest przeprowadzana w Instytucie Medycznym EMC, który w 2014 roku został laureatem programu "Investing in People" jako placówka inwestująca w rozwój personelu medycznego. Instytut oferuje m.in. USG Doppler tętnic nerkowych w ramach diagnostyki nadciśnienia tętniczego. Oprócz tego w EMC można poddać się podstawowemu USG węzłów chłonnych lub ślinianek.

Radiolog dr n. med. Jacek Kurcz z Centrum Medycznego Kopexmed, który był uczestnikiem IV Jubileuszowego Zjazdu Radiologii Zabiegowej w Kazimierzu Dolnym, wykonuje badanie USG Doppler naczyń krwionośnych w kończynach górnych, aby wykluczyć miażdżycę i zmiany zakrzepowe. U jego współpracownika internisty dr Radosława Hora, specjalizującego się także w diagnostyce ultrasonograficznej, można wykonać USG tkanek miękkich aparatem Philips HD15 z funkcją Live Compare.

Klinika specjalistyczna Mediconcept, oferująca leczenie żylaków metodą EVLT, wykonuje badanie USG Doppler naczyń obwodowych przed podjęciem laserowym zabiegiem obkurczania i zamykania żylaków. Pracujący to angiochirurg dr n. med. Willy Hauzer przeprowadza badanie USG duplex color doppler naczyń dogłowowych w celu wykluczenia zwężeń w tętnicach szyjnych sprzyjających udarowi mózgu. W Mediconcept pracuje jeszcze chirurg naczyniowy dr n. med. Zygmunt Chmielecki, uczestnik kilkunastu międzynarodowych badań klinicznych na temat zakrzepicy żył głębokich, wykonujący dopplerowskie USG żył w kończynach dolnych przed operacją żylaków. W Centrum Medycznym Golden Care ocenia się wydolność zastawek żylnych w pracowni ultrasonograficznej wyposażonej w dwa aparaty USG. Internista dr Tomasz Szczepański, który doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii na oddziale kardiologicznym Szpitala Uniwersyteckiego w hrabstwie Staffordshire, robi USG przepływów wątrobowych, aby wykluczyć nadciśnienie wrotne sprzyjające powstawaniu żylaków przełyku.

Badania ultrasonograficzne naczyń krwionośnych jest możliwe w specjalistycznej przychodni lekarskiej Polimed, mieszczącej się w samym centrum Wrocławia. Radiolog dr Cyprian Olchowy, członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego sprawdza metodą Dopplera przepływ krwi w żyłach kończyn dolnych u osób z owrzodzeniami nóg powstałymi  na skutek zakrzepicy. Lekarze ze Specjalistycznego Centrum Hepatologicznego Elastograf wykonują USG naczyniowe metodą Dopplera, aby zmierzyć grubość tzw. kompleksu intima-media w tętnicy szyjnej wewnętrznej, aby oszacować ryzyko wystąpienia chorób na tle naczyniowym. Oprócz tego w centrum Elastograf ultrasonografia dopplerowska jest przeprowadzana w przypadku podejrzenia obecności anomalii naczyniowych.

W Gabinet Diagnostyki USG i Badań Dopplerowskich Multimed pracuje internistka dr Anna Pussak - specjalista radiodiagnostyki, która wykonuje badanie USG Doppler-kolor tętnic kręgowych przy niewydolności krążenia kręgowo-podstawnego u pacjentów z zawrotami głowy. Jej współpracownik internista dr Zbigniew Pussak, specjalista medycyny nuklearnej, wykonuje ultrasonografię jamy brzusznej wskazaną w diagnostyce schorzeń brzucha.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…