Badania USG Doppler Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Bydgoszczy na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 269 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 350 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14
  USG dopplerowskie kończyn z żył i tętnic (obie kończyny) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z żył i tętnic (jedna kończyna) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z żył (jedna kończyna) - 180 zł USG dopplerowskie kończyn z żył (obie kończyny) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z tętnic (jedna kończyna) - 180 zł

  350 zł

  Bydgoszcz, Fordońska 2

  269 zł

  Toruń, Kościuszki 71

  269 zł

 • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych
  Bydgoszcz, Fordońska 2

  269 zł

  Toruń, Kościuszki 71
  USG / doppler żył szyjnych - 269 zł

  269 zł

 • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych
  Bydgoszcz, Fordońska 2

  269 zł

  Toruń, Kościuszki 71

  269 zł

 • USG Doppler wątroby i naczyń wrotnych
  Bydgoszcz, Fordońska 2

  269 zł

  Toruń, Kościuszki 71

  269 zł

 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14
  USG dopplerowskie kończyn z żył i tętnic (obie kończyny) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z żył i tętnic (jedna kończyna) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z żył (jedna kończyna) - 180 zł USG dopplerowskie kończyn z żył (obie kończyny) - 350 zł USG dopplerowskie kończyny z tętnic (jedna kończyna) - 180 zł

  350 zł

  Bydgoszcz, Fordońska 2

  269 zł

  Toruń, Kościuszki 71

  269 zł

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Badanie ultrasonograficzne naczyń krwionośnych z efektem Dopplera pozwala na pomiar przypływu krwi przez ważne dla funkcjonowania organizmu naczynia. W niektórych jednostkach chorobowych naczynia krwionośne mogą ulegać zwężeniom, m.in. przy miażdżycy albo innym patologiom, np. choroba żylakowa kończyn dolnych. Podczas badania lekarz sprawdza stan i funkcjonowanie żył oraz tętnic za pomocą sondy ultrasonografu. Następnie interpretuje obraz uzyskany na monitorze aparatu USG. Badanie jest całkowicie bezbolesne.

Badania USG Doppler naczyń krwionośnych

USG naczyniowe metodą Dopplera wykonują lekarze z Centrum Medycznego Eskulap w Bydgoszczy, które było dwukrotnym laureatem w konkursie "Złoty Stetoskop". Placówka dysponuje ultrasonografami GE LOGIQ P7 Expert i GE Voluson S8 z opcją duplex Doppler. Chirurg dr hab.n.med. Stanisław Molski, organizator V Międzynarodowego Kongresu Polskich Towarzystw Naczyniowych, wykonuje tu USG doppler duplex tętnic szyjnych i kręgowych. W przychodni Esculap pracuje także chirurg naczyniowy dr n.med. Piotr Flisiński, wykładowca w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. W przychodni Esculap badanie USG z efektem Dopplera poszerza się czasem o tomografię komputerową tętnic, tzw. angio-TK przed operacyjnym leczeniem zwężenia tętnic szyjnych.

W Gabinetach Lekarskich Joanna Drewa, dysponujących aparatami Profocus 2202 i Profocus Ultraview, wykonuje się USG żył i tętnic kończyn dolnych. Dr n. med. Maciej Thews, posiadający specjalizację z chirurgii naczyniowej, przeprowadza tu USG Doppler żył przed leczeniem żylaków. Oprócz badań przepływu krwi w naczyniach, w Gabinetach Lekarskich Joanna Drewa można wykonać USG jamy brzusznej i układu moczowego, a jeśli zachodzi potrzeba, u mężczyzn przezodbytnicze USG prostaty.

W Bydgoszczy przyjmuje pacjentów jeszcze Prywatna Przychodnia USG przy ul. Ku Wiatrakom. Placówka oferuje badania USG u dorosłych, między innymi USG układu limfatycznego i USG mięśni po urazach, a także USG przezciemiączkowe i USG stawów biodrowych u dzieci. Radiolog Andrzej Hanczewski, który pracuje również w pracowni tomografii komputerowej Powiatowego Centrum Medycznego w Wieruszowie, przeprowadza badanie dopplerowskie aorty brzusznej u pacjentów z podejrzeniem tętniaka.

NZOZ Elmed Bydgoszcz, posiadający certyfikat jakości usług medycznych ISO 9001:2008, oferuje USG Doppler jamy brzusznej i układu wrotnego. Radiolog dr Aleksandra Rudaś wykonuje tu także USG tkanek miękkich. Jej współpracownik radiolog dr Dorota Gorzel przeprowadza w Elmed USG Doppler tętnic podobojczykowych. Oprócz tego w placówce można poddać się USG dołu pachowego i USG miednicy mniejszej. Radiolodzy zajmują się tu jeszcze diagnostyką RTG.

USG naczyniowe kończyn górnych i dolnych metodą Dopplera można wykonać w bydgoskiej klinice Wident, która dysponuje aparatem USG Mindray DC-7. Chirurg naczyniowy dr Artur Szotkiewicz, po uprzedniej diagnostyce dopplerowskiej, leczy tu żylaki kończyn dolnych i pajączki żylne. Placówka oferuje USG tarczycy i szyi.

Do Centrum Medycznego Fontes-med można udać się na dopplerowskie USG tętnic szyjnych i naczyń krwionośnych obwodowych. Pracuje tam chirurg naczyniowy dr n. med. Witold Hryncewicz, nagrodzony wyróżnieniem prof. Zdzisława Boronia za pracę doktorską na temat ultrasonografii. Placówka dysponuje nowoczesnymi metodami, takimi jak jak Laser Wysokoenergetyczny HILT w leczeniu bólu i obrzęków oraz rehabilitacja Sonofeedback z wykorzystaniem ultrasonografu.

W Bydgoszczy znajduje się też centrum medyczne Medicover, które w 2007 roku otrzymało tytuł "Marka Wysokiej Reputacji". W placówce przeprowadza się USG Doppler naczyń krwionośnych, a także inne badania układu sercowo-naczyniowego, m.in. echo serca, Holter i EKG.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…