Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr n. med. Ewa Świerblewska

kardiolog, hipertensjolog

w Lifemedica

dr Michał Kaczkowski

radiolog, diagnosta obrazowy

w Dobra Diagnostyka

Badania USG Doppler Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Gdańsku na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 200 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 650 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 58 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Za pomocą diagnostyki ultrasonograficznej techniką Dopplera można zbadać żyły powierzchniowe i głębokie kończyn górnych i dolnych, tętnice głębokie kończyn górnych i dolnych, tętnice szyjne i kręgowe a także układ wrotny, tętnice nerek własnych i przeszczepionych oraz aortę brzuszną i tętnice biodrowe. Ocenie dopplerowskiej można poddać także tarczycę, węzły chłonne, nerki czy męskie jądra, tą techniką można także przeprowadzić echo serca. Badanie takie jest bezpieczne dla pacjenta i może być przeprowadzane wiele razy oraz w każdym wieku chorego (także dzieci i kobiety w ciąży). 

Badania USG Doppler w gdańskich pracowniach ultrasonograficznych

Na diagnostykę z zakresu USG Doppler można udać się w Gdańsku do Pracowni Ultrasonograficznej Dopplerowskiej Gdańskiego Centrum Zdrowia. Placówka ta wyposażona jest w nowoczesny cyfrowy ultrasonograf z. one ultra SmartCart z technologią Convertible Ultrasound, za pomocą którego można tutaj poddać się nie tylko badaniom dopplerowskim naczyń, ale także innych struktur ciała. Lekarze przeprowadzają USG tarczycy i przytarczyc, badania USG przeglądowe jamy brzusznej, USG gruczołu krokowego oraz USG stawów i piersi. Ponadto pod kontrolą ultrasonografu przeprowadzane są tutaj punkcje cienkoigłowe tarczycy.

Badania USG Doppler przeprowadzane są także w Pracowni Diagnostyki Obrazowej, mieszczącej się w Centrum Medycznym Swissmed w Gdańsku. Na wyposażeniu tej pracowni znajduje się aparat ultrasonograficzny marki Siemens G60S, którym lekarze wykonują nie tylko badania naczyniowe, ale także echo serca, USG urologiczne i jamy brzusznej, badanie USG gruczołu krokowego oraz ultrasonografię narządów rodnych (sonda transwaginalna). 

Gdańskim lekarzem, zajmującym się badaniami ultrasonograficznymi naczyń krwionośnych, jest lek. med. Maria Ziegert, radiodiagnosta (specjalizacja I stopnia w 1995 i II stopnia w 2001 roku), która doświadczenie z przeprowadzania takich badań zdobywała podczas pracy w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku (lata 1991-2003). Pacjentów przyjmuje w swoim prywatnym Gabinecie USG mieszczącym się w Gdańsku-Wrzeszczu (w budynku Quattro Towers). Badania ultrasonograficzne przeprowadza nowoczesnym aparatem USG General Electric Logiq S7 Expert XD Clear. Z zakresu badań dopplerowskich wykonuje m.in. USG tętnic domózgowych, USG tętnic kończyn dolnych oraz USG żył kończyn dolnych.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…