Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach.

lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10

Badania USG Doppler Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Poznaniu na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 200 zł za USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 500 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Poznaniu - gdzie najlepiej?

USG Doppler zaliczane jest do podstawowych w badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Opiera się na wykorzystaniu tzw. zjawiska Dopplera. Badanie umożliwia ocenę przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, a tym samym wykrycie nawet drobnych patologii tętnic i żył. Procedura jest bezinwazyjna i może być wielokrotnie powtarzane niezależnie od wieku. USG metodą Dopplera stosowane jest również w położnictwie, gdzie wykorzystuje się je do oceny przepływu krwi pępowinowej (w kierunku wykrycia ewentualnych zagrożeń dla prawidłowego rozwoju ciąży).

Badania ultrasonograficzne naczyń krwionośnych w Poznaniu – gdzie można się na nie udać

W Poznaniu badania USG metodą Dopplera wykonuje lek. med. Joanna Waliszewska, specjalistka radiolog. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a doświadczenie zawodowe zdobywała w Dziale Radiologii Klinicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Specjalizuje się szczególnie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń. Przeprowadza USG dopplerowskie tętnic szyjnych i kręgowych oraz naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych i górnych. Udać się do niej można również na USG Dopplera aorty i tętnic biodrowych oraz jamy brzusznej.

W swojej ofercie badania USG Doppler posiada również Centrum Medycznego LEKARZE, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu opieki zdrowotnej. W placówce do diagnostyki dopplerowskiej wykorzystuje się nowoczesny aparat ultrasonograficzny Vivid S5 firmy General Electric. W ośrodku pacjenci poddać się mogą USG Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych, nerkowych oraz tętnic kończyny dolnej i górnej. Do Centrum udać się można również na badanie metodą Dopplera żył kończyn dolnych i górnych oraz aorty i naczyń biodrowych.

Na diagnostykę ultrasonograficzną dopplerowską struktur naczyniowych udać się można także do Kliniki ProfMedica, gdzie świadczona jest m.in. kompleksowa diagnostyka schorzeń serca, naczyń krwionośnych oraz układu nerwowego. W placówce wykonać można USG Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych, naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych oraz struktur naczyniowych jamy brzusznej. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również badaniu USG piersi oraz narządu ruchu. Oferta Kliniki obejmuje ponadto badania ultrasonograficzne u dzieci (np. USG przezciemiączkowe mózgu noworodków i niemowląt, jamy brzusznej, moszny i kanałów pachwinowych oraz węzłów chłonnych i innych struktur szyi).

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…