Leczenie żylaków nóg Szczecin

Leczenie żylaków nie musi oznaczać ingerencji chirurgicznej. Obecnie zmienione chorobowo żyły usuwa się także laserem, parą wodną czy falami radiowymi. Interesuje Cię leczenie żylaków w Szczecinie? Zapoznaj się z listą 2 tutejszych placówek i wygodnie umów się na wizytę.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,4 / 10  •  Znakomita  •  261 opinii

Zabieg przeprowadzony sprawnie i bez żadnych komplikacji. Muszę nadmienić, że moje żylaki były w takim stanie, że zabieg laserowy był wykluczony. Usuwanie żylaków odbyło się metodą operacyjną - obie nogi. ~ Tadeusz (Operacja żylaków, dr n. med. Maciej Józefowicz)

  • Laserowe leczenie żylaków od 5500 zł
  • Operacja żylaków od 5500 zł
  • ScleroSafe 2000 zł
  • Usuwanie pajączków laserem od 450 zł
  • Konsultacja flebologiczna 300 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Leczenie żylaków nóg Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 400 zł za skleroterapia żylaków natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 7000 zł (laserowe leczenie żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych są jedną z najczęściej występujących we współczesnych społeczeństwach chorób, dlatego powstaje coraz więcej nowoczesnych metod ich leczenia. Obok klasycznych zabiegów chirurgicznych (stripping, chirurgia perforatorów) stosowanych w przypadku zaawansowanej niewydolności żylnej, w klinikach flebologicznych można skorzystać z całego szeregu metod małoinwazyjnych, do których zalicza się przede wszystkim skleroterapia, miniflebektomia, terapia prądem oraz terapia laserowa.

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Żylaki nóg - doskonałe kliniki, doświadczeni lekarze

W Szczecinie zlokalizowanych jest wiele doskonałych placówek, które w swojej ofercie mają leczenie żylaków kończyn dolnych. Należy do nich Dr Kompf – Klinika Zdrowych Nóg, nowoczesna placówka, założona w 1994 roku przez dr n. med. Bogusława Kompfa. Klinika oferuje swoim pacjentom leczenie żylaków metodą skleroterapii płynem lub pianką, kompresoterapii oraz miniflebektomii. Zabiegi z zakresu flebologii w placówce przeprowadzają dr n. med. Mirosław Halczak oraz jej założyciel dr n. med Bogusław Kompf. Dr Kompf jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uczestnikiem licznych kursów i szkoleń oraz członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Internationales Forum für Minichirurgie der Varizen i American Venous Forum).

Warto polecić także klinikę Sonomed – prywatną placówkę medyczną, funkcjonującą na rynku od 15 lat. Klinika ma w swojej ofercie kompleksową diagnostykę chorób żył oraz leczenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, w tym laseroterapii wewnątrzżylnej EVLA i termoablacji falami radiowymi wysokiej częstotliwości RFITT. Oprócz tego pacjenci placówki mogą skorzystać z zabiegów kompresoterapii, skleroterapii, termoablacji żylaków parą wodną (SVS – Steam Vein Sclerosis) i operacji klasycznych. Zabiegi z zakresu flebologii przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, w tym dr n. med. Kosma Kozłowski, dr n. med. Maciej Romanowski i dr n. med. Maciej Nowacki.

Leczenie żylaków w Szczecinie

Zabiegi leczenia żylaków kończyn dolnych ma w swojej ofercie także Zachodniopomorskie Centrum Chirurgiczne Jasełkowa, gdzie leczeniem flebologicznym pacjentów zajmuje się dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak – specjalista chirurgii ogólnej z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Palcówka w leczeniu flebologicznym korzysta przede wszystkim z zabiegów skleroterapii, miniflebektomii oraz leczenia operacyjnego.

Zabiegi z zakresu flebologii oferuje także Mediklinika – najstarsza prywatna klinika w województwie zachodniopomorskim. Placówka oferuje swoim pacjentom leczenie żylaków metodą skleroterapii, miniflebektomii oraz chirurgii klasycznej, a zabiegi chirurgii ogólnej przeprowadza zespół doświadczonych lekarzy, w tym dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek, dr n. med. Marcin Śledź i lek. med. Sebastian Grzeszewski.

Kolejną szczecińską placówką jest Aesthetic Med, gdzie zabiegi z zakresu flebologii przeprowadza dr n. med. Tomasz Hamera – doświadczony lekarz i członek licznych towarzystw flebologicznych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Europejskiego Forum Żylnego. Pacjenci placówki mogą pozbyć się „pajączków” i żylaków przy pomocy takich metod jak kompresoterapia, skleroterapia piankowa, leczenie laserowe EVLT oraz radioablacja EVRF i VNUS.

Pacjenci mogą udać się także do dr n. med. Ryszarda Derlety, który swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie chirurgicznym. Dr Derleta jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Warto wspomnieć też o Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus, utworzonej w 1952 roku i mieszczącej się w samym centrum Szczecina. Placówka oferuje swoim pacjentom leczenie flebologiczne z zastosowaniem skleroterapii, kriostrippingu oraz operacji klasycznych, a zabiegi przeprowadza lek. med. Jarosław Agapow.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…