Leczenie żylaków nóg Poznań

Usuwanie żylaków nie musi oznaczać operacji. W 7 klinikach w Poznaniu dostępnych jest wiele nowoczesnych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Te najmniej inwazyjne pozwalają pacjentowi niemalże natychmiast wrócić do codziennych zajęć. Sprawdź, gdzie w Poznaniu można usunąć żylaki i umów się na wizytę.

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8
9,3 / 10  •  Znakomita  •  404 opinii

Profesjonalizm każdej z pielęgniarek i lekarzy. Dbałość o dobre samopoczucie pacjenta. ~ Monika (Laserowe leczenie żylaków, lek. Krzysztof Cezary Błachowiak)

 • Laserowe leczenie żylaków od 3800 zł
 • Leczenie zakrzepicy żył głębokich 150 zł
 • Przewlekła niewydolność żylna 150 zł
 • Mikroskleroterapia pajączków od 300 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń
 • Konsultacja flebologiczna 100 zł

MedPolonia

Poznań, ul. Obornicka 262
8,2 / 10  •  Bardzo dobra  •  593 opinii

Zabieg wykonany bezboleśnie i prawidłowo. Czekam jedynie na dalsze efekty....czyli włóknienie żylaków ~ Elżbieta (Leczenie żylaków nóg falami radiowymi VNUS / Venefit, lek. Jacek Olejniczak)

 • Leczenie żylakówzadzwoń
 • Leczenie żylaków nóg falami radiowymi VNUS / Venefit od 5570 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 180 zł

Inne placówki w pobliżu Poznania

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3(31 km od Poznania)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  90 opinii

Zabieg dokonano 04.12.2018, jestem więc ponad 5 tygodni po i jestem bardzo zadowolony - nie odczuwam już bólu ani typowego zmęczenia i ciężkości nóg po całym dniu ~ Marek K (Irlandia) (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Krzysztof Galbas)

 • Leczenie żylaków od 4500 zł
 • Laserowe leczenie żylaków od 4000 zł
 • Skleroterapia żylaków 2500 zł
 • Usuwanie żylaków parą wodną od 4500 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 150 zł

Lekarze wykonujący leczenie żylaków nóg w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie żylaków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Krzysztof Cezary Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

ocena 4,7 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Leczenie żylaków nóg Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg w Poznaniu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 150 zł za leczenie zakrzepicy żył głębokich natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 6500 zł (laserowe leczenie żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 57 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych to problem, który dotyka przede wszystkim kobiet, choć narażeni na niego są także niektórzy mężczyźni. Brak ruchu i otyłość to tylko dwa z wielu czynników ryzyka. Na szczęście współczesna medycyna pozwala skorzystać pacjentom z różnych metod usuwania żylaków. Które z nich najczęściej wybierają poznańscy chirurdzy naczyniowi?

przychodnia przychodnia

Poznań - gdzie do flebologa?

W Poznaniu znajduje się wiele klinik specjalizujących się w usuwaniu żylaków. Jedną z nich jest Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita, który znajduje się na osiedlu Sołacz. Placówka funkcjonuje od ponad 25 lat i jest prowadzona przez lek. med. Krzysztofa Błachowiaka – flebologa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjenci mogą poddać się tu m.in. skleroterapii, mikroskleroterapii oraz skleroterapii piankowej, a także leczeniu laserowemu, operacji żylaków metodą Mullera i leczeniu kriochirurgicznemu. Metoda leczenia dobierana jest na podstawie wyników badania USG Dopplera.

Laserowe usuwanie żylaków

Żylaki nóg można usunąć także w znajdującym się w dzielnicy Stare Miasto Szpitalu Prywatnym MedPolonia, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadzają lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. lek. med. Jacek Olejniczak oraz dr n. med. Aleksander Zieliński. W ofercie placówki znajdują się zabiegi usunięcia żylaków nóg innowacyjną metodą ablacji wewnątrzżylnej RF VENEFIT, klejenia niewydolnej żyły Venaseal, jak również klasyczne operacje. Od kwietnia 2019 roku w ramach wizyty w Klinice MedPolonia, można umówić się na konsultację także w nowej przychodni lekarskiej przy ul. Blacharskiej 2.

Lekarz od żył w Poznaniu - gdzie przyjmuje?

Kadra w Medicus Bonus Poznań Kadra w Medicus Bonus Poznań

Dobrego flebologa w Poznaniu można znaleźć również w:

 • Gabinetach Lekarskich Grochowska 9 w dzielnicy Poznań-Grunwald.
 • Centrum Medycznym NeoMedica zlokalizowanym na poznańskiej Wildzie
 • Mandala Clinic - placówce położonej na Jeżycach
 • Centrum Laserowym znajdującym się w dzielnicy Grunwald

Pacjenci pragnący usunąć żylaki nóg w Poznaniu mogą udać się na konsultację z chirurgiem naczyniowym w Gabinetach Lekarskich Grochowska 9 w dzielnicy Poznań-Grunwald. Placówka swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie choroby żylakowejOperacje żylaków przeprowadza dr n.med. Krzysztof Galbas w oddalonej o około 40 km Środzie Wielkopolskiej (szpital Medicus Bonus), a wśród metod zabiegowych możemy wyróżnić małoinwazyjną skleroterpię, leczenie żylaków parą wodną (metodą SVS), metodą VariClose, metodą VenaSeal oraz flebektomię Mullera.

W dzielnicy Nowe Miasto i Wilda w Centrum Medycznym NeoMedica w usuwaniu żylaków kończyn dolnych wykorzystywane są zabiegi skleroterapii, czyli ostrzykiwania niewydolnych żył specjalnym preparatem. Konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej oraz badanie USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych, które pozwalają określić stopień zaawansowania choroby żylakowej, przeprowadza dr n. med. Jacek Chmielecki.

Z problemem żylaków kończyn dolnych można udać się także do Centrum Laserowego, gdzie zabiegi skleroterapii piankowej przeprowadza dr n. med. Jacek Karoń.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg