Leczenie żylaków nóg Łódź

Czy Twoje nogi puchną, drętwieją i bolą? A może pojawiły się na nich popękane naczynka? Jeśli tak, nie zwlekaj z wizytą u lekarza - są to bowiem pierwsze objawy żylaków. Specjalista zaproponuje Ci najlepszą możliwą metodę ich leczenia, dzięki czemu szybko uporasz się z problemem. Oto lista 9 klinik w Łodzi, w których można usunąć żylaki.

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Brzeziny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 (21 km od Łodzi)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  1060 opinii

Przede wszystkim w szpitalu byłem pierwszy raz. I dobrze że wybrałem tą placówkę. Jestem zadowolony z podejścia do pacjenta, przestałem bać się zastrzyków! ~ Robert

  • Laserowe leczenie żylaków od 6000 zł
  • Skleroterapia żylaków od 600 zł
  • Operacja żylaków od 5000 zł
  • Konsultacja flebologiczna od 180 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Lekarze wykonujący leczenie żylaków nóg w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa leczenie żylaków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego, flebologa.

lek. Mikołaj Kopka

flebolog, radiolog

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

9,0 / 10
dr n. med. Piotr Narbutt

chirurg ogólny

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

9,0 / 10
dr n. med. Katarzyna Paduszyńska

chirurg ogólny, angiolog

w Multi Clinic Centrum Medyczne, No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

dr n. med. Karol Sieniawski

chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Leczenie żylaków nóg Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg w Łodzi na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 200 zł za skleroterapia żylaków natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 6000 zł (laserowe leczenie żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 61 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Łodzi - gdzie najlepiej?

Siedzący tryb życia, otyłość, zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej, przewlekłe przyjmowanie niektórych leków - to tylko niektóre czynniki zwiększające ryzyko rozwoju żylaków kończyn dolnych. Gdy już się pojawią, trzeba działać. Szybkie powstrzymanie choroby pozwoli na wyleczenie jej w mało inwazyjny sposób.

Leczenie żylaków - co robić?

W leczeniu żylaków bardzo ważny jest czas. Im szybciej wybierzemy się do tak zwanego lekarza od żył, tym łatwiej będzie uporać się z chorobą. Jeśli więc zauważymy żylaki na nogach, należy jak najszybciej umówić się na konsultację ze specjalistą. W gabinecie flebologa lub chirurga naczyniowego dowiemy się, jak najlepiej pozbyć się żylaków nóg. Obecnie istnieje wiele sposobów walki z tym schorzeniem, przy czym spora ich część jest mało inwazyjna i zapewnia szybką rekonwalescencję.

Zabiegi na żylaki - metody łódzkich lekarzy

Dobór odpowiedniej metody usuwania żylaków zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania choroby. We wczesnych jej stadiach można skorzystać z m.in. laserowego usuwania żylaków. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych sposobów. Gdy żylaki są już wyraźnie widoczne, zgrubiałe i mocno poskręcane, to znak, że choroba zdążyła się już rozwinąć. Wtedy niezbędna może okazać się operacja żylaków. Należy pamiętać, że żylaków nóg nie wolno leczyć na własną rękę. Choć w aptekach znajdziemy różnego rodzaju preparaty, np. maść na żylaki, powinny one pełnić jedynie funkcję wspomagającą terapię zaleconą przez lekarza.

Gdzie można usunąć żylaki w Łodzi?

W Łodzi żylaki można wyleczyć w wielu prywatnych gabinetach. Należą do nich m.in.:

  • Certus NZOZ (Łódź Polesie), gdzie żylaki można usunąć na wiele sposobów: operacyjnie, laserowe lub podczas zabiegów miniflebektomii i skleroterapii.
  • CODE Centrum Medyczne (Łódź Śródmieście). Pacjenci mogą się tutaj poddać m.in. skleroterapii kończyn dolnych. Od 2018 roku zabiegi są wykonywane m.in. przez znakomitego chirurga - dr n. med. Katarzynę Paduszyńską.
  • Gabinet Inmed (Łódź Śródmieście), w którym żylaki są usuwane metodą skleroterapii przez doświadczonego chirurga, jakim jest dr n. med. Krzysztof Kaczka.
  • Multi Clinic Centrum Medyczne (Łódź Widzew), do którego powinni się udać pacjenci zarówno z żylakami nóg, jak i pajączkami. W placówce są one usuwane metodami: skleroterapii i mikroskleroterapii.
  • Beauty Centrum Estetyki (Łódź Polesie), gdzie można poddać się zabiegowi laserowego usuwania żylaków oraz skleroterapii.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…