Leczenie żylaków nóg Łódź

Czy Twoje nogi puchną, drętwieją i bolą? A może pojawiły się na nich popękane naczynka? Jeśli tak, nie zwlekaj z wizytą u lekarza - są to bowiem pierwsze objawy żylaków. Specjalista zaproponuje Ci najlepszą możliwą metodę ich leczenia, dzięki czemu szybko uporasz się z problemem. Oto lista 10 klinik w Łodzi, w których można usunąć żylaki.

Certus NZOZ

Łódź, ul. Kopernika 67 lok. 69
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  40 opinii

Perfekcyjne przygotowanie przed zabiegiem pacjenta oraz stanowiska do przeprowadzenia zabiegu. Lekarz podczas zabiegu wesoły i dowcipny, sprawiał by pacjent zapomniał ze ma zabieg. Pozytywnie :) ~ DominikW (Leczenie żylaków, dr n. med. Piotr Blimel)

  • Laserowe leczenie żylaków 3500 zł
  • Skleroterapia żylaków od 200 zł
  • Operacja żylaków od 2000 zł
  • Miniflebektomia od 400 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 150 zł

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący leczenie żylaków nóg w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa leczenie żylaków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego, flebologa i angiologa.

dr n. med. Dariusz Pakuła

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Certus NZOZ

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

chirurg ogólny, chirurg onkolog, proktolog

w Euromed

ocena 4,7 / 5  (4 opinii)
lek. Piotr Narbutt

chirurg ogólny

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Piotr Blimel

chirurg ogólny, angiolog

w Certus NZOZ

ocena 4,3 / 5  (12 opinii)
dr n. med. Karol Sieniawski

chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

Leczenie żylaków nóg Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 150 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 6500 zł (operacja żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 60 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Łodzi - gdzie najlepiej?

Siedzący tryb życia, otyłość, zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej, przewlekłe przyjmowanie niektórych leków - to tylko niektóre czynniki zwiększające ryzyko rozwoju żylaków kończyn dolnych. Gdy już się pojawią, trzeba działać. Szybkie powstrzymanie choroby pozwoli na wyleczenie jej w mało inwazyjny sposób.

Leczenie żylaków - co robić?

W leczeniu żylaków bardzo ważny jest czas. Im szybciej wybierzemy się do tak zwanego lekarza od żył, tym łatwiej będzie uporać się z chorobą. Jeśli więc zauważymy żylaki na nogach, należy jak najszybciej umówić się na konsultację ze specjalistą. W gabinecie flebologa lub chirurga naczyniowego dowiemy się, jak najlepiej pozbyć się żylaków nóg. Obecnie istnieje wiele sposobów walki z tym schorzeniem, przy czym spora ich część jest mało inwazyjna i zapewnia szybką rekonwalescencję.

Zabiegi na żylaki - metody łódzkich lekarzy

Dobór odpowiedniej metody usuwania żylaków zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania choroby. We wczesnych jej stadiach można skorzystać z m.in. laserowego usuwania żylaków. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych sposobów. Gdy żylaki są już wyraźnie widoczne, zgrubiałe i mocno poskręcane, to znak, że choroba zdążyła się już rozwinąć. Wtedy niezbędna może okazać się operacja żylaków. Należy pamiętać, że żylaków nóg nie wolno leczyć na własną rękę. Choć w aptekach znajdziemy różnego rodzaju preparaty, np. maść na żylaki, powinny one pełnić jedynie funkcję wspomagającą terapię zaleconą przez lekarza.

Gdzie można usunąć żylaki w Łodzi?

W Łodzi żylaki można wyleczyć w wielu prywatnych gabinetach. Należą do nich m.in.:

  • Certus NZOZ (Łódź Polesie), gdzie żylaki można usunąć na wiele sposobów: operacyjnie, laserowe lub podczas zabiegów miniflebektomii i skleroterapii.
  • CODE Centrum Medyczne (Łódź Śródmieście). Pacjenci mogą się tutaj poddać m.in. skleroterapii kończyn dolnych. Od 2018 roku zabiegi są wykonywane m.in. przez znakomitego chirurga - dr n. med. Katarzynę Paduszyńską.
  • Gabinet Inmed (Łódź Śródmieście), w którym żylaki są usuwane metodą skleroterapii przez doświadczonego chirurga, jakim jest dr n. med. Krzysztof Kaczka.
  • Multi Clinic Centrum Medyczne (Łódź Widzew), do którego powinni się udać pacjenci zarówno z żylakami nóg, jak i pajączkami. W placówce są one usuwane metodami: skleroterapii i mikroskleroterapii.
  • Beauty Centrum Estetyki (Łódź Polesie), gdzie można poddać się zabiegowi laserowego usuwania żylaków oraz skleroterapii.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg