Operacja plastyczna uszu Wrocław

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

10 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica

9,3 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,2 / 10
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Chiroplastica

9,2 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

8,0 / 10
dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

Operacje plastyczne uszu Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu we Wrocławiu na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 900 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 7000 zł (zmniejszenie małżowin usznych).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w ArsMedis Gabinet zabiegowy w ArsMedis

Plastyka uszu to jeden z pięciu najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zarówno u kobiet, jak i u męzczyzn. Procedurę w większości przypadków przeprowadza się ze względów kosmetycznych (odstające uszy) bądź rekonstrukcyjnych, w następstwie urazów. W tym pierwszym przypadku zabieg przeprowadzany jest zarówno u dzieci, po ukończeniu 6 r. ż., jak i u dorosłych, a korekcja obejmuje nacięcie skóry w tylnej części ucha i odsłonięcie chrząstki. Po odpowiednim jej ukształtowaniu, zakładane są wchłanialne szwy modelujące, a pełny efekt zabiegu otrzymujemy po upływie około miesiąca.

Otoplastyka we Wrocławiu

Korekcję wad wrodzonych małżowin usznych oraz zmianę ich kształtu przeprowadzić można w Specjalistycznym Gabinecie Chirurgii Plastycznej Medic-Beauty u dr n. med. Marka Węgrzyna, specjalisty chirurgii plastycznej i specjalisty chirurgii ogólnej. Krótki zabieg w znieczuleniu miejscowym nie wymaga hospitalizacji, a jego bezbolesny przebieg i krótka rekonwalescencja to duże atuty procedury, na którą decyduje się spora liczba osób młodych oraz dzieci. Dla wrażliwych pacjentów możliwa jest sedacja z pobytem w gabinecie. Opatrunek usuwa się po 3 dniach, szwy natomiast po tygodniu.  

Plastyka odstających małżowin usznych to również oferta Instytutu DermaMed. Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii prof. Pawła Surowiaka. To interdyscyplinarny ośrodek, oferujący szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii onkologicznej i chirurgii plastycznej. Operacje plastyczne uszu wykonywane są tu w celu przywrócenia prawidłowego ustawienia małżowin usznych względem czaszki, a sam zabieg polega na wycięciu części skóry oraz na modelowaniu chrząstki w jej tylnej powierzchni. Podczas jednego zabiegu, który trwa około 1,5 godziny, koryguje się obie małżowiny uszne.

Odstające uszy poprzez modelowanie chrząstki i uformowanie jej szwami wewnętrznymi skorygować można także w Przychodni Chirurgi Plastycznej H. Knakiewicz. Po wykonaniu znieczulenia, nacięcie skóry prowadzone jest z tyłu, za małżowiną uszną, co zmniejsza widoczność blizny. Procedura wymaga zastosowania opaski ochronnej noszonej w ciągu tygodnia po zabiegu przez całą dobę, natomiast przez kolejne trzy tygodnie należy zakładać ją do spania, co chroni uszy przed odgięciem. Rozpuszczalne szwy wchłąniają się w ciągu 4 tygodni. Zabiegi wykonuje lek. med. Henryk Knakiewicz, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…