Operacja plastyczna uszu Częstochowa

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Operacje plastyczne uszu Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Częstochowie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 800 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 5000 zł (korekcja odstających uszu).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Operacja plastyczna uszu jest zabiegiem, służącym do skorygowania defektów estetycznych małżowin usznych, np. ich nadmiernego odstawania. Pozwala ona także na zwiększenia bądź zmniejszenie ich rozmiarów. Operacja korekcji odstających uszu polega na przecięciu skóry na tylnej powierzchni małżowiny i odsłonięciu chrząstki, która następnie ulega przemodelowaniu. Operacje plastyczne uszu wykonywane są w znieczuleniu miejscowym (u dorosłych) lub ogólnym (zawsze u dzieci i czasami u dorosłych) i przeprowadza je specjalista chirurg plastyczny. Czas trwania zabiegu to ok. 60 minut, a przed jego wykonaniem konieczne jest wykonanie badań (m.in. morfologii, OB., poziomy glukozy i badania ogólnego moczu). Po przeprowadzeniu zabiegu plastyki uszu nie ma konieczności pozostania przez pacjenta w klinice. 

Gdzie w Częstochowie można wykonać operację plastyczną małżowin usznych?

Centrum Położnicze św. Łukasza w Częstochowie jest wielospecjalistyczną placówką medyczną, świadczącą m.in. usługi w zakresie chirurgii plastycznej. W swojej ofercie posiada operacje korekcyjne małżowin usznych oraz korekcję rozerwanego płatka ucha. W placówce wykonać można także inne zabiegi chirurgii plastycznej twarzy, w tym plastykę powiek górnych i dolnych, modelowanie twarzy własnym tłuszczem oraz zabieg wycięcia zmian skórnych (kaszaków, tłuszczaków a także nowotworów skóry).

Lek .med. Aleksandra Łuniewska jest specjalistą chirurgii plastycznej, przyjmującym w Częstochowie, która w swojej ofercie także ma operacje plastyczne uszu. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje pełen zakres zabiegów, związanych z chirurgią plastyczną twarzy: oprócz plastyki odstających uszu przeprowadza również plastykę powiek górnych i dolnych, korekcja blizn i zniekształceń pourazowych oraz pełen zakres operacji w obrębie nosa.

Plastykę uszu ma w swojej ofercie także przyjmujący w Częstochowie lek. med. Ryszard Suliga, który jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył liczne kursy specjalistyczne i szkolenia z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym "New Developments in face Lift and Lid Surgery" (Munich, 1997), "International Master Course on Ageing Skin (Paryż, 2001) i "17th Stuttgard Course for functional and aesthetic rhinoplasty" (Stuttgard, 2009). Oprócz operacji plastycznych w obrębie uszu przeprowadza także korekcje wyglądu i funkcji nosa, lifting tkanek miękkich twarzy i plastykę powiek.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…