Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10

Operacje plastyczne uszu Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Poznaniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 8000 zł (korekcja odstających uszu).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Kadra w PROESTETICA Klinika dr Prager Kadra w PROESTETICA Klinika dr Prager

Odstające uszy to dla wielu osób przyczyna kompleksów, izolacji z otoczenia i samotności. Na szczęście ten mankament urody można dziś bardzo łatwo usunąć – wystarczy udać się do chirurga plastycznego, który w ramach zabiegu szybko wymodeluje chrząstki i nada im odpowiedni kształt. Ponieważ cięcia na skórze przeprowadzane są na tylnej powierzchni małżowin usznych, pozostają całkowicie niewidoczne. Przez około miesiąc po zabiegu konieczne jest natomiast noszenie specjalnej eklastycznej opaski.

Najlepsi poznańscy specjaliści chirurgii plastycznej

W poznańskich klinikach pracuje wielu doskonałych specjalistów chirurgii plastycznej, którzy swoim pacjentom oferują zabiegi korekcji uszu. Jednym z nich jest dr n. med. Wojciech Chiciak. Dr Chiciak jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i pierwszym uczniem prof. Kazimierza Kobusa, a także współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie licznych staży i szkoleń zagranicznych, m.in. w Chinach, Niemczech, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii. Dr Chiciak przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym NeoMedica oraz Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Chirurgica Medica.

Kolejnym znanym specjalistą chirurgii plastycznej jest dr n. med. Małgorzata Kuźlan – absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanym ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju pod okiem prof. Kazimierza Kobusa i dr n. med. Ireneusza Łątkowskiego, swoją wiedzę poszerzała także na stypendiach w Karolinska Institute w Sztokholmie. Dr Kuźlan ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej: oprócz korekcji uszu przeprowadza także korekcję nosa i powiek, abdominoplastykę i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, zajmuje się także redukcją tkanki tłuszczowej i usuwaniem blizn. Dr Kuźlan przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed i w Klinice Ziębicka.

Korekcja odstających uszu w Poznaniu – gdzie na zabieg?

Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager

Na zabieg korekcji uszu można udać się też do kliniki Dr Kubasik Chirurgia Plastyczna, prowadzonej przez lek. med. Mikołaja Kubasika. Dr Kubasik posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach chirurgii plastycznej, jest też członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Zabieg ma w swojej ofercie również Mandala Beauty Clinic – nowoczesna placówka, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dwóch doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie – lek. med. Samir Ibrahim i dr n. med. Tomasz Dydymski. Obaj lekarze są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, obaj zdobywali też doświadczenie w Polanicy Zdroju pod okiem prof. Kazimierza Kobusa..

Kolejną godną polecenia poznańską placówką jest Klinika Gromadziński Zespół Medyczny – nowoczesna placówka, specjalizująca się w zabiegach chirurgii plastycznej i estetycznej, o jakości których świadczy fakt, ze placówka posiada prestiżowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej lek. med. Artur Gromadziński.

Odstające uszy koryguje także lek. med. Piotr Skupin (Klinika Ziębicka) – doświadczony specjalista chirurgii plastycznej, który wiedzę zdobywał pod okiem prof. Kazimierza Kobusa. Dr Skupin likwiduje problem odstawania obustronnego lub jednostronnego, przeprowadza także liczne inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym korekcję nosa i powiek.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…