Operacja plastyczna uszu Bydgoszcz

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Stadmedica Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Stadmedica Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Operacje plastyczne uszu Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 950 zł za zmniejszenie płatków uszu natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 5600 zł (zmniejszenie płatków uszu).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Korekcja uszu, zwana otoplastyką, jest zabiegiem chirurgicznym, podczas którego chirurg plastyk poprawia kształt chrząstki ucha i zmniejsza kąt nachylenia małżowiny usznej w stosunku do kości czaszki. Wykonuje się go w przypadku, gdy ucho jest zniekształcone lub zbyt odstające, co uznawane jest za defekt kosmetyczny.
 

Korekcja uszu w bydgoskich klinikach

Przy ul. Lęborskiej mieści się Centrum Medyczne Bieńkowski, które oprócz operacji odstających uszu oferuje takie zabiegi jak uwydatnianie kości policzkowych za pomocą preparatów Restylane i Voluma Corneal oraz podnoszący czoło lifting twarzy metodą endoskopową. W 2005 roku czasopisma Wprost i Newsweek Polska opublikowały rankingi prywatnych klinik chirurgii plastycznej, w których Centrum Medyczne Bieńkowski znalazło się w ścisłej czołówce. Klinika posiada tytuł laureata i finalisty oraz brązowe godło, przyznane na Forum Jakości Quality International w 2009 roku. Szpital jest otwarty dla pacjentów zza granicy oraz dla ich bliskich, chcących towarzyszyć im w okresie okołooperacyjnym, dlatego też na miejscu dostępne są pokoje gościnne. Operacje wykonuje lek. med.  Wiesław Bieńkowski, chirurg plastyk, który w 2012 roku we Włoszech uczestniczył w piątym europejskim sympozjum na temat operacji plastycznych piersi, organizowanym przez tamtejsze stowarzyszenie Scuola OCR (Szkoła onkologicznej chirurgii rekonstrukcyjnej). W 2009 roku lekarz otrzymał tytuł ambasadora marki Macrolane.

Korekcja uszu w Bygdoszczy, a także podniesienie kącików ust i lipofiling modelujący twarz, są możliwe w Centrum Medycznym Gizińscy, znajdującym się nieopodal Osiedla Leśne. W 2013 roku klinika otrzymała wyróżnienie w 20 - ej edycji plebiscytu „złoty stetoskop” w kategorii placówki służby zdrowia. Centrum Medyczne Gizińscy posiada udogodnienia dla pacjentów zagranicznych, między innymi dostępność rosyjskojęzycznego tłumacza, a także angielskich i rosyjskich formularzy przedzabiegowych. Operacje wykonuje dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, chirurg plastyk, który w 2007 roku uczestniczył w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej w Polanicy - Zdrój. Lekarz należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doktor Andrzej Świątkiewicz przyjmuje pacjentów również w bydgoskiej klinice Wident. Wspólnie z nim zabiegi w Centrum Medycznym Gizińscy wykonuje dr n. med. Sylwester Dratwa - lekarz bardzo aktywny w publikacjach medycznych, między innymi w czasopiśmie Leczenie Ran, gdzie jest jednym z autorów artykułu na temat chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej u pacjentów z chorobami onkologicznymi.

Szpital Esculap w Osielsku pod Bydgoszczą, posiadający własną przychodnię Esculap w Bydgoszczy, wykonuje operacje plastyczne w obrębie głowy, takie jak korekcja małżowin nosowych metodą Olympus Celon i rekonstrukcja płatka ucha. Klinika jest finalistą w konkursie Złoty Stetoskop 2014. Przeprowadzono tu po raz pierwszy w Polsce zabieg usunięcia raka prostaty nową metodą Focal One Hifu. W 2013 roku placówka otrzymała tytuł "euro symbol 2013" w kategorii innowacje, nadany przez Monitor Rynkowy. Placówka posiada uzyskany w 2013 roku certyfikat ISO 9001:2008, który poświadcza o wysokiej jakości usług medycznych w zakresie diagnostyki, leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego.

Na obrzeżach Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej mieści się prywatna klinika Wident, wykonująca zmniejszenie wielkości małżowin usznych i rynoplastykę, podczas której istnieje możliwość usunięcia garbu nosa. W 2013 roku klinika otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który jest gwarantem świadczeń na wysokim poziomie. Posiada pracownie badań obrazowych i punkt pobrań materiału biologicznego w celu diagnostycznym. Placówka jest otwarta zarówno na polskich, jak i zagranicznych pacjentów, niezależnie od ich wieku. Zabiegi wykonuje tam dr n. med. Jarosław Markowicz, który posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z zakresu technik łączony różnymi preparatami: Surgiderm - firma ta jest producentem kwasu hialuronowego, Botoxu - wykorzystywanego przy wypełnianiu głębokich zmarszczek czoła i Valuma, która produkuje implanty modelujące twarz. Lekarz pracuje także w Centrum Medycznym Gizińscy. 
 

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…