Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10

Operacje plastyczne uszu Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Łodzi na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 1799 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 6000 zł (zmniejszenie małżowin usznych).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Łodzi - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Otoplastyka, która jest zabiegiem czysto estetycznym, ma na celu poprawienie wyglądu poprzez ułożenie chrząstek małżowin usznych bądź wymodelowania niewykształconych jej elementów w taki sposób, by uzyskać efekt naturalnie przylegających uszu.

Poprawa wyglądu – korekcja małżowin usznych w Łodzi

Odtworzenie małżowiny usznej bądź zmniejszenie jej kąta ustawienia w stosunku do czaszki, to główny cel operacji jaką wykonamy w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed. Zabieg u dzieci poniżej 10 lat przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, u osób powyżej 10 r. ż. natomiast - w znieczuleniu miejscowym, a cięcia skórne wykonywane są na tylnej powierzchni ucha w celu odpowiedniego wymodelowania chrząstki i mocowania we właściwym położeniu. Zabiegi wykonuje dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej.

Analogiczną procedurę realizują lekarze Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte, jaka polega na zbliżeniu odstających małżowin usznych do głowy w znieczuleniu miejscowym z cięć skórnych biegnących na tylnej powierzchni małżowiny tak, iż późniejsza blizna jest praktycznie niewidoczna. Postępowanie pooperacyjne wymaga noszenia na uszach elastycznej opaski przez okres 4 tygodni. Zespół lekarski stanowi m. in. dr n. med. Ryszard Bratoś, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej estetycznej i rekonstrukcyjnej.

„Położenie” odstających małżowin usznych należy do odpłatnych zabiegów jakie wykonują specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej wchodzącej w skład Katedry Chirurgii Wydziału Lekarskiego UM. Zabiegi refundowane przez NFZ obejmują wady wrodzone twarzy, w tym niedorozwój małżowin usznych oraz innych części twarzy. Wszystkie świadczenia realizowane są w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Kierownikiem Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej z Odcinkiem dla Dzieci jest dr hab. n. med. prof. UM w Łodzi Bogusław Antoszewski, specjalista z chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Chirurgią plastyczną naukowo i praktycznie, w zakresie prywatnej praktyki zajmuje się związana z zespołem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej na stanowisku adiunkta i starszego wykładowcy – dr n. med. Małgorzata Kot, specjalista chirurgii plastycznej, która prowadzi Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete. Operacje korekcyjne odstających małżowin usznych jakie oferuje w zakresie usług, jej zdaniem najlepiej wykonywać po 14 r. ż. ze względu na większą dojrzałość psychiczną dziecka i w związany z tym mniejszy stres okołooperacyjny.

Powód, z jakiego pacjenci decydują się na zabieg otoplastyki jest najczęściej spowodowany zniekształceniem, bądź nieprawidłowym wyglądem małżowin. Ponieważ wada często pojawia się u dzieci, zwykle to one są pacjentami Szpitala Prywatnego Pulsmed, a operacje wykonywane są już u ośmiolatków, u których małżowiny są w pełni wykształcone i ingerencja nie przeszkadza dalszemu rozwojowi. Zabieg poprzedzają konsultacje, jakie świadczy dr n. med. Paweł Pisera, chirurg plastyczny oraz specjalista chirurgii ogólnej, lek. med. Zbigniew Kowalczyk.

Zastępca ordynatora Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, specjalista chirurgii plastycznej, dr n. med. Paweł Pisera związany jest również z Medical Margaret Spa. To kolejny ośrodek, gdzie możemy zdecydować się na wykonanie korekcji odstających małżowin usznych w Łodzi. Placówka swoją działalność prowadzi od 2000 r. i w ramach chirurgii plastycznej świadczy szeroki zakres usług w obrębie twarzy i ciała.

 

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…