Operacje plastyczne uszu Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 5000 zł (korekcja odstających uszu).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Korekcja odstających uszu
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21
  od 3000 zł - jednostronna od 3500 zł - obustronna

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Lublinie - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne uszu to zabieg chirurgiczny mający na celu zmianę konfiguracji chrząstki małżowiny usznej, tak by zmniejszyć kąt między czaszką a uchem zewnętrznym. Zabieg ma na celu poprawienie wyglądu uszu i polega na skorygowaniu defektu płatków uszu, ich zmniejszeniu lub ewentualnym powiększeniu. Zmniejszany jest kąt ustawienia małżowiny usznej w stosunku do czaszki i odtwarzany jej prawidłowy rysunek anatomiczny. Zabieg wykonuję się przecinając skórę na tylnej części małżowiny usznej i odsłaniając chrząstkę, następnie chirurg odpowiednio modeluje chrząstkę małżowiny i zakłada szwy. Operacja w zależności od wieku pacjenta przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Gdzie w Lublinie możemy się poddać się operacji plastycznej uszu?

Operacje plastyczne uszu można wykonać w Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Macieja Kuczyńskiego. Ośrodek funkcjonuje od 2004 roku i specjalizuje się w chirurgii plastycznej, ortopedii oraz medycynie estetycznej. Ośrodek zajął 4 miejsce w rankingu szpitali tygodnika Wprost w 2009 roku.  Placówkę założył i kieruje ją dr Maciej Kuczyński, specjalista I i II stopnia chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywał podczas licznych kursów i staży zagranicznych, m.in. w  Clinique Blommet w Paryżu oraz Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Rigshospitalet w Danii.

Korektę uszu można też wykonać w Klinice Medical Esthetic. Klinika wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, w tym specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Drager z systemem kontroli przebiegu operacji Infinity. Narzędzia chirurgiczne zostały wykonane specjalnie na zamówienie Medical Esthetic. Placówka wykonuje zabiegi korekty uszu, czoła, powiek i brwi.

Lekarzem, który wykonuje operacje plastyczne uszu jest dr Ryszard Nawrocki specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał pracując w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Jest Członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doktor jest specjalistą w wykonywaniu nie tylko korekty uszu, zajmuje się również korekcją nosa, powiek, plastyką brzucha i piersi.

Operacji plastycznej uszu można poddać się u dr n. med. Wojciecha Chromińskiego - specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej. Doktor jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lublinie oraz Medical Hair Poland w Warszawie i NZOZ Medicos w Lublinie. w 1997 roku ukończył Międzynarodowy Kurs Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.  Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Prywatna Specjalistyczna Poliklinika to kolejna placówka, gdzie można wykonać zabieg operacji uszu. To pierwsza prywatna placówka w Lublinie, gdzie wykonano zabieg w znieczuleniu ogólnym. Placówka specjalizuje się w Chirurgii ogólnej i estetycznej. Operacje wykonuje tu m.in dr n. med. Ryszard Siwek, chirurg, specjalista w dziedzinie Chirurgii Dziecięcej.

Zabieg plastyki uszu można wykonać u dr Macieja Pawlickiego. Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a w 2009 rozpoczął specjalizację z chirurgii plastycznej, staż odbywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju. Lekarz rezydent Oddziału Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu. 

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…