Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10
dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków, ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

lek. Marek Ciesiński

chirurg ogólny, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Operacje plastyczne uszu Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Krakowie na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 7400 zł (korekcja odstających uszu).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Krakowie - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Medistica Medical Group Sprzęt medyczny w Medistica Medical Group

Operacje plastyczne uszu pomagają zlikwidować problem odstających uszu, a także poprawić kształt i wielkość małżowin usznych. Zabiegi chirurgiczne uszu to domena lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej. W Krakowie wiele klinik chirurgii plastycznej oferuje operacyjną poprawę wyglądu małżowin usznych prawie od ręki. Do zabiegu należy się przygotować, a po nim trzeba stosować się do zaleceń chirurga, aby rany pooperacyjne zagoiły się bez powikłań. Po okresie rekonwalescencji można cieszyć się odmienionym wyglądem uszu, które w końcu przestają być źródłem kompleksów związanych z nadmiernym odstawaniem lub deformacją.

Operacje plastyczne uszu w Krakowie

Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Artur Zawisz specjalizuje się m.in. w takich zabiegach jak operacje plastyczne odstających uszu i chirurgiczny lifting twarzy. Pracuje tu chirurg plastyczny dr Artur Zawisz, który posiada certyfikat uczestnictwa w zagranicznym sympozjum na temat chirurgicznej korekcji nosa "Dallas Rhinoplsty Symposium". Lekarz odbywał staż z chirurgii plastycznej za granicą, a dokładnie w Baltimore.

Operacje plastyczne uszu przeprowadzane są w krakowskim Szpitalu Św. Rafała, który należy do grupy Scanmed. Chirurgią plastyczną twarzy zajmuje się chirurg plastyk dr n. med. Ryszard Jan Mądry, do którego przyjeżdżają pacjenci ze wschodu, ponieważ lekarz posługuje się nie tylko językiem angielskim, ale też rosyjskim, co jest rzadko spotykane. W Szpitalu Św. Rafała chętnie wybieranym zabiegiem jest operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych, polecana osobom, które borykają się z problemem ociężałych i obwisłych górnych powiek.

Specjalista chirurgii plastycznej dr Marek Ciesiński, uczestnik konferencji naukowo-szkoleniowej pt. "chirurgia plastyczna piersi i twarzy" oraz  szkolenia z zakresu chirurgii plastycznej z użyciem nici Silhouette, koryguje małżowiny uszne u dorosłych i dzieci. Oprócz otoplastyki, pacjenci często zgłaszają się na korekcję bródki dla poprawy profilu twarzy. Lekarz pracuje w prywatnej klinice chirurgii plastycznej Estetika Nova, zlokalizowanej na cichych obrzeżach Krakowa.

Pacjenci, którzy chcieliby poddać się operacji plastycznej uszu, mogą rozważyć konsultację z chirurgiem plastycznym w klinice Ars-Medica, dysponującej Oddziałem Chirurgii Plastycznej. Zabiegi chirurgiczne przeprowadza tu dr Zofia Halota-Tekieli, która należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarz specjalizuje się w szeroko pojętej plastyce twarzy i okolic - plastyka policzków, lifting szyi i chirurgia powiek dolnych. Klinika Ars-Medica znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum Krakowa.

Operacje małżowin usznych są wykonywane w krakowskim szpitalu Ujastek, gdzie na oddziale estetyki i chirurgii jednego dnia pracuje chirurg plastyczny dr Halina Berońska-Kulicka. Co ważne, w szpitalu Ujastek jest możliwość ratalnej spłaty należności za operację plastyczną uszu. Dr Berońska-Kulicka stosuje jak najmniej inwazyjne techniki operacyjne, np. bezspojówkowa korekcja powiek. Korekta uszu jest najczęściej przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci nie odczuwają niedogodności związanych z narkozą.

Chirurdzy plastyczni z Instytutu Dermatologii Eco-Lab przeprowadzają operacje zmarszczek twarzy i szyi. Otoplastyką zajmuje się tu chirurg plastyk dr Rafał Pabiańczyk, który kształci przyszłych lekarzy na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd twarzy bez interwencji chirurgicznej, mogą zdecydować się na niechirurgiczną korektę kształtu policzków, brody, a nawet czubka nosa.

 

Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…