Usunięcie znamienia barwnikowego Łódź

Lekarze wykonujący usunięcie znamienia barwnikowego w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa usunięcie znamienia barwnikowego w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Sylwia Kustalik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Intima Art&Este

Usunięcie znamienia barwnikowego Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 120 zł w Multi Clinic Centrum Medyczne, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 190 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Łodzi - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe, czyli pieprzyki, są najczęściej spotykanymi zmianami skórnymi i dotyczą większości społeczeństwa. Zabarwione są w różnych odcieniach brązu, mogą być płaskie lub wypukłe i mogą wystąpić na każdej powierzchni twarzy i ciała. Wskazaniem do usunięcia znamion barwnikowych są przede wszystkim względy estetyczne i profilaktyczne. Zmiany te usuwane są podczas zabiegu chirurgicznego, w trakcie którego chirurg wycina znamię, a następnie wysyła wycinek do badania histopatologicznego, zmiany barwnikowe mogą być także usunięte metodą laseroterapii czy elektrokoagulacji. Przed zabiegiem zmiany skórne są poddane badaniu dermatoskopem, które pozwoli zakwalifikować pacjenta do odpowiedniego zabiegu.

Usuwanie znamion barwnikowych w Łodzi

Na usunięcie znamienia barwnikowego można się umówić w Gabinecie Diagnostyczno-Zabiegowym Cuspis, który prowadzi dr n.med. Michał Chwałkiewicz, specjalista chirurgii ogólnej. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń takich jak: „Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne – cz. III. Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii”, a także „Zabiegi laserowe w dermatologii estetycznej”. Uczestniczył w XI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatochirurgii PTD i X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej. Przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne, zabiegi dermatochirurgiczne oraz zabiegi laserowe. Znamiona skórne, pieprzyki i włókniaki usuwa zarówno metodą chirurgiczną, jak i przy wykorzystaniu lasera.

W usuwaniu znamion skórnych i pieprzyków specjalizuje się także lek. med. Katarzyna Rozmus, specjalista medycyny estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UM w Łodzi i stale podnosi swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach naukowych, np. "Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Praktyczna dermoskopia",  "Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa znamion barwnikowych”, a także „Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne – cz.I. Metody usuwania włosów i naczyń. Usuwanie zmian skórnych”.

Również powstałe w 2014 roku Centrum Medyczne Medevac posiada w swojej ofercie zabiegi dermatochirurgiczne, pozwalające na usunięcie zmian takich jak znamiona barwnikowe z cechami atypii, czerniak, znamię błękitne czy rak podstawnokomórkowy. Po zabiegu usunięty wycinek zostaje poddany badaniu histopatologicznemu, który umożliwia ocenę zmiany pod kątem nowotworowym. Przebarwienia, piegi i plamy usuwane są laserem ALMA Harmony XL. Każda zmiana skórna, z jaką zgłosi się pacjent, badana jest videodermatoskopem,co umożliwia lekarzowi wybór odpowiedniej metody leczenia.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie znamienia barwnikowego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…