Usunięcie znamienia barwnikowego Warszawa

Lekarze wykonujący usunięcie znamienia barwnikowego w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 16 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 19 różnych placówkach. Usługa usunięcie znamienia barwnikowego w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

9,1 / 10
dr n. med. Maciej Krajewski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Krajewski

9,0 / 10
lek. Sławomir Chmiel

chirurg ogólny

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Jacek Albiński

chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Martyna Kamont

dermatolog

w Centrum Medyczne doktorA

dr n. med. Paweł Świercz

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog, flebolog, proktolog

w Centrum Medyczne doktorA

dr n. med. Adam Zieliński

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, flebolog

w Centrum Medyczne doktorA

lek. Szymon Lelas

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne doktorA

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Urszula Małachowska

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

lek. Daniel Jakubik

medycyna estetyczna; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

Usunięcie znamienia barwnikowego Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 19 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 200 zł w UNA MEDICA, najwyższa to 800 zł, natomiast średni koszt to 469 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Warszawie - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe, zwane potocznie pieprzykami ma każdy. Zlokalizowane są w różnych miejscach twarzy i ciała, są różnej wielkości. Z upływem lat pojawia się ich więcej. Zbudowane są z melanocytów, czyli komórek barwnikowych. Główny wpływ na ich powstawanie na skórze ma genetyka a także wirusy. Niektóre ze znamion barwnikowych są niegroźne, ale są i takie, które mogą przekształcić się w formę nowotwora - czerniaka złośliwego. Dermatolog w trakcie badania ocenia rodzaj pieprzyka, usuwa go oraz przekazuje do badania histopatologicznego.

Skóra bez pieprzyków

Na terenie Warszawy jednym ze specjalistów, zajmującym się usuwaniem znamion barwnikowych, jest dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1993 i II stopnia od 1996 roku), która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Jest autorką wielu publikacji z zakresu dermatologii, które zostały wydane w polskiej i zagranicznej prasie specjalistycznej, np. publikacji pt. "Znamiona barwnikowe i czerniak u dzieci". W swojej praktyce lekarskiej oprócz usuwania znamion, zajmuje się także ich oceną dermatoskopową oraz wideoderamtoskopową (z wykorzystaniem systemu FotoFinder Dermoscope).

Leczeniu chirurgicznemu znamienia barwnikowego można się także poddać w Warszawie w Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej Lasermed. Tutaj pieprzyk oceniany jest przez specjalistę za pomocą dermatoskopu, a po jego wycięciu przekazywany do badania histopatologicznego. Wycinaniu poddawane są tutaj zarówno pieprzyki na twarzy, ciele, jak i te znajdujące się na głowie. Ponadto inne zmiany skórne, np. brodawki wirusowe, włókniaki miękkie, gruczolaki potowe czy kępki żółte powiek likwidowane są tutaj za pomocą lasera CO2 lub chirurgicznie.

Pozbyć się niechcianego pieprzyka można również u dr Anny Kostrzewy, dermatologa i wenerologa, która do likwidacji znamion skórnych wykorzystuje nie tylko metodę tradycyjną, ale także kriochirurgiczną. Przed wycięciem zmiany doktor Kostrzewa przeprowadza badanie dermatoskopowe za pomocą dermatoskopu z przeniesienim obrazu na ekran komputera (dermatoskopia cyfrowa). Uczestniczyła ona w licznych kursach i posiada z nich certyfikaty potwierdzające jej umiejętności, np. z zakresu "Dermatoskopii praktycznej" (dyplom z 2001 roku ze szkolenia w Gdyni) czy dyplom z kursu pt. "Dermatoskopia. Posępy w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu czerniaka" odbytego w Warszawie w 2011 roku.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie znamienia barwnikowego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…