Usunięcie znamienia barwnikowego Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący usunięcie znamienia barwnikowego w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie znamienia barwnikowego w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Usunięcie znamienia barwnikowego Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 7 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 300 zł w Klinika Anti-Aging Invicta, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 437 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe to tzw. pieprzyki. Szacuje się, że każda dorosła osoba ma na swojej skórze około dwudziestu takich zmian. Każde niepokojące znamię należy skonsultować z lekarzem dermatologiem, który, wykonując badanie dermatoskopem, wykluczy lub potwierdzi złośliwość pieprzyka. Prawidłowe rozpoznanie i określenie znamienia barwnikowego pozwala zastosować odpowiednią metodę jego usunięcia. Kiedy lekarz podejrzewa np. czerniaka skóry, bezwzględnie kwalifikuje pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Laseroterapia służy do likwidacji łagodnych zmian, w przypadku których nie podejrzewania się zezłośliwienia. Zabieg chirurgicznego usuwania znamion barwnikowych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na wycięciu zmiany przy pomocy skalpela, a następnie zszyciu rany. Pobrany wycinek poddaje się badaniu histopatologicznemu. Zabieg przeprowadza najczęściej specjalista dermatolog.

Usuwanie znamion barwnikowych w Gdańsku

Na usunięcie znamienia barwnikowego można się umówić do dr n. med. Igora Michałowskiego, specjalisty dermatologii i wenerologii, który prowadzi w Gdańsku Klinikę Clinica Dermatologica. Jest on członkiem European Academy of Dermatology and Venerology, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Białoruskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest także autorem ponad 220 publikacji naukowych, a także jednym z autorów pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. W Clinica Dermatologica znamiona barwnikowe usuwa metodą chirurgiczną, a także przy pomocy elektrokoagulacji, laseroterapii oraz wymrażania.

W usuwaniu znamion skórnych specjalizuje się także Klinika Invicta, mieszcząca się w Centrum Handlowym Madison w Gdańsku. Specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej usuwają pieprzyki za pomocą nowoczesnego lasera CO2, posiadającego certyfikat CE. Przy wykorzystaniu lasera likwidują także włókniaki, brodawki wirusowe, blizny, jak również naroślą skórne. W klinice można też pobrać wycinek i wykonać badanie histopatologiczne.

Osoby chcące usunąć pieprzyki mogą udać się również do dr n. med. Marty Malek. Ukończyła Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a w trakcie rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego UM zdobyła tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa. Łagodne zmiany na skórze usuwa metodą kriochirurgii, elektrochirurgii oraz laseroterapii, natomiast znamiona barwnikowe, w przypadku których jest ryzyko powstania czerniaka - w trakcie zabiegu chirurgicznego.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie znamienia barwnikowego w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…