Usunięcie znamienia barwnikowego Poznań

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Usunięcie znamienia barwnikowego Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 350 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 3450 zł, natomiast średni koszt to 1188 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe przybierają kolor brązowy o różnym nasileniu. Występują praktycznie u każdego człowieka. Istnieje kilka metod ich usuwania: najczęściej taki zabieg przeprowadzany jest za pomocą skalpela lub lasera. Usunięcie znamienia należy przeprowadzić szczególnie w wypadku podwyższonego ryzyka rozwoju czerniaka (ocena na podstawie badania dermatoskopowego) oraz w przypadku znamion narażonych na uszkodzenie, czyli występujących np. pod kolanem, pod pachą czy na linii gumki bielizny. Niejednokrotnie znamiona barwnikowe usuwane są także ze względów estetycznych.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu – gdzie udać się na zabieg

Zabieg usunięcia znamienia barwnikowego w Poznaniu ma w swojej ofercie lek. med. Katarzyna Zakrzewska, dermatolog i wenerolog. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się m.in. w zabiegach laserowych, a procedurę usunięcia znamienia barwnikowego przeprowadza za pomocą lasera CO2 z funkcją UltraPuls, który umożliwia pracę w oparciu o bardzo krótki czas impulsu laserowego. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii nie dochodzi do przegrzania tkanek oraz możliwe jest usunięcie znamienia bez znieczulenia. W czasie zabiegu używa ewakuatora oparów z wielostopniowym system filtracji, który zapewnia wysoki stopień jego wykonania. W przypadku, gdy występują przeciwwskazania do zastosowania lasera, zmiany usuwa za pomocą skalpela lub metodą elektrokoagulacji.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Poznaniu w swojej ofercie ma również Klinika Dermatologii Estetycznej i Laserowej Proderma. W placówce świadczone są usługi z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Do procedury usuwania znamion barwnikowych wykorzystywany jest laser CO2 Ultra Dream Pulse V, który emituje wiązkę niewidzialnego dla oka światła o długości fali 10 600 nm. Urządzenie pracuje w systemie impulsowym, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia termicznego otaczających tkanek, a sam proces gojenia jest bezbliznowy. Za pomocą lasera w placówce wykonywane są również zabiegi usunięcia włókniaków, brodawek wirusowych, brodawek narządów płciowych oraz tatuaży.

Na zabieg usunięcia pieprzyka wybrać się można udać do Kliniki Derma Solutions. W placówce świadczone są usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii oraz kosmetologii. W klinice procedura wykonywana jest przy zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2. Urządzenie umożliwia planowe mikrouszkodzenie skóry, które pobudza otaczające tkanki do regeneracji. Usuwanie zmian możliwe jest także za pomocą ich chirurgicznego wycięcia lub metodą krioterapii. W przypadku usunięcia chirurgicznego przeprowadzane jest także badanie histopatologiczne. Oferta placówki obejmuje również m.in. usuwanie przebarwień, blizn, bliznowców oraz brodawek.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie znamienia barwnikowego w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…