Usunięcie znamienia barwnikowego Kraków

Lekarze wykonujący usunięcie znamienia barwnikowego w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie znamienia barwnikowego w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Marta Walczak

chirurg ogólny

w Lea Clinic

Usunięcie znamienia barwnikowego Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 7 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 450 zł w Centrum Medyczne Skopia, najwyższa to 750 zł, natomiast średni koszt to 550 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Usunięcie znamienia barwnikowego w Krakowie - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe potoczne zwane pieprzykami są dość częstymi zmianami występującymi na skórze całego ciała. Mogą przybierać różne formy - płaskie lub wypukłe, różne kolory - od jasnobrązowego do ciemnobrunatnego, mogą być  -gładkie lub pokryte włosami oraz występować pojedynczo lub bardzo licznie. Ich występowanie jest wrodzone oraz nabyte. Mogą być początkiem dla czerniaka - bardzo złośliwego nowotwora.

Pozbyć się pieprzyka

W Gabinecie Dermatologii i Terapii Laserowej wykonywane są badania dermatoskopowe w celu oceny zmian barwnikowych skóry. Po takim badaniu lekarz może wykonać zabieg usunięcia za pomocą lasera CO2 nie tylko pieprzyków ale także brodawek, włókniaków, kurzajek oraz zmian rumieniowych, kłykcin kończystych czy blizn potrądzikowych. Lekarzem tym jest dr Maria Wilkowska-Skamla, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1976 roku), która posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobyte podczas pracy w Poradni Dermatologicznej oraz prywatnym gabinecie dermatologicznym.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars-Medica posiada w swojej ofercie medycznej opiekę dermatologiczną, do której należą zabiegi z wykorzystaniem światła lasera oraz zabiegi kriochirurgii - lekarz przy pomocy specjalnego aparatu usunie nie tylko znamiona barwnikowe ale także brodawki i zrogowacenia oraz łagodne zrosty, odciski i blizny. Ponadto zastosuje tutaj także chirurgiczne usuwanie znamion i niepożądanych zmian skórnych. Jednym ze specjalistów jest dr n. med. Magdalena Nastałek, dermatolog i wenerolog, która doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Centrum Nowoczesnej Medycyny Nowo Med z różnych dziedzin medycyny proponuje swoim pacjentom zabiegi dermatochirurgii. Oprócz leczenia chirurgicznego, proponowana jest tutaj także kriochirurgia, elektrokoagulacja oraz zabiegi laserem CO2. Lekarz dobierze tutaj odpowiednią metodę nie tylko do likwidacji znamienia barwnikowego ale także do narośli i zmian skórnych, m.in. brodawek i kurzajek. Pacjentami zajmuje się m.in. dr Ewa Marzec, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej, która umiejętności z tej pierwszej dziedziny zdobywała, pracując w Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz w poradniach dermatologicznych na terenie Krakowa.

Consensus Med to Małopolskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej, gdzie pojedyncze zmiany na skórze są usuwane za pomocą lasera CO2. Takim sposobem można pozbyć się tutaj pieprzyka z twarzy lub innej okolicy ciała oraz brodawki, kurzajki czy włókniaka. Lekarz zlikwiduje również kłykciny kończyste, brodawki płaskie i prosaki oraz przerosłe blizny i keloidy. Na zabiegi zaprasza dr Katarzyna Jasiewicz, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się w laseroterapii. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała na szkoleniach i kongresach, w których uczestniczyła zarówno w kraju jak i za granicą.

Chirurgicznemu leczeniu znamienia barwnikowego można poddać się także w  Instytucie Dermatologii Eco-Lab. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser chirurgiczny CO2. Za jego pomocą specjalista pozbędzie się także blizn i rozstępów a także zrewitalizuje skórę twarzy, szyi i dłoni. Specjalistą tym jest dr Jacek Zeman, dermatolog i wenerolog (I stopnia od 1983 i II stopnia od 1987 roku) oraz chirurg ogólny (I stopnia od 1992 roku), który doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywał w III Klinice Chirurgii i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W Gabinecie Politowska Dermatologia pacjent, chcący pozbyć się pieprzyka, może wybrać nie tylko chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, ale także ich likwidację przy wykorzystaniu lasera, elektrokoagulacji czy kriochirurgii. Leczeniem zajmuje się tutaj dr Małgorzata Politowska, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1995 roku) - uczestniczyła w licznych konferencjach z zakresu dermatologii i estetyki oraz dr Sławomir Bieńko, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 oraz II stopnia od 1998 roku).

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie znamienia barwnikowego w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…