Zabiegi nićmi liftingującymi Lublin

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. dent. Urszula Zaremba

stomatolog

w New Look Clinic

lek. dent. Elżbieta Bandurak

stomatolog

w New Look Clinic

Zabiegi nićmi liftingującymi Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za korekcja uszu nićmi Aptos natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 3000 zł (korekcja uszu nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Usuwanie chomików nićmi Aptos
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 3000 zł
  do 3000 zł

 • Lifting twarzy nićmi Aptos
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 3000 zł
  do 3000 zł

 • Korekcja uszu nićmi Aptos
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Lublinie - gdzie najlepiej?

Zabieg nićmi liftingującymi wchodzi w zakres procedur medycyny estetycznej. Zabieg polega na wszczepieniu cienkich nici w skórę twarzy, szyi lub innych partii ciała, gdzie wystąpił efekt starzenia się skóry. Nici liftingujące od wewnątrz podnoszą skórę i przywracają ją do właściwego położenia, jednocześnie inicjując produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra regeneruje się i odmładza. Nici liftingujace podobne są do rozpuszczalnych nici operacyjnych. Po upływie ok 8 miesięcy następuje całkowite ich wchłonięcie, efekt liftingu utrzymuje się natomiast do 2 lat. Zabieg przeprowadza lekarz medycy estetycznej.

Gdzie w Lublinie można wykonać zabieg nićmi liftingującymi?

Na zabiegi odmładzające z wykorzystaniem wchłanialnych nici liftingujących można się umówić do lek. med. Iwony Radziejewskiej-Chomy, certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Umiejętności w zakresie implantacji chirurgicznych nici liftingujących potwierdzają dyplomy przebytych kursów „Zabiegi odmładzające z użyciem wchłanialnych nici SilhouetteSoft” oraz „Sesja szkoleniowa z zastosowaniem technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift”.

Zabiegi nićmi liftingujacymi należą także do oferty Studia Zdrowia i Urody Aleksandra. Pacjenci, chcący poddać się zabiegom odmładzającym mają do wyboru dwa rodzaje wchłanialnych nici liftingujących. Nici First Lift PDO zbudowane są z polidioksanu, mocnego syntetycznego włókna, które stymuluje tkanki do syntezy kolagenu i elastyny. Nici First Lift można aplikować w określone rejony twarzy, dekoltu, szyi, piersi, brzucha i pośladków. Inną metodą jest podanie kwasu hialuronowego w formie nici, aplikowanych za pomocą miękkiej kaniuli, dzięki czemu wewnątrz skóry budowana jest podtrzymująca i napinająca siatka. Metoda sprawdza się w rewitalizacji skóry na twarzy, spłyca zmarszczki, przywraca młodzieńczy wygląd.

W gabinecie pielęgnacji twarzy i ciała Yasumi do zabiegów z użyciem nici liftingującymi wykorzystywane są nici PDO First Lift Barb. To nowa generacja wchłanialnych nici liftingujących, wyposażonych w system haczyków mikroskopijnej wielkości. Haczyki pokrywają powierzchnię nici w dwóch kierunkach i otwierają się po implantacji pod powierzchnię skóry. Haczyki pomagają w utrzymaniu skóry w pożądanym miejscu, dzięki czemu efekt liftingu powstaje bezpośrednio po zabiegu. Metoda jest stosowana na twarzy oraz innych partiach ciała.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…