Odsysanie tłuszczu z brzucha Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Lublina. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie (241 km od Lublina) w cenie 3000 zł lub w Este l'arte w Łodzi (231 km od Lublina) gdzie cena za liposukcja brzucha wynosi 2500 zł. W wymienionej placówce liposukcja brzucha wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Este l'arte

Łódź, ul. Aleksandrowska 167(231 km od Lublina)
8,0 / 10  •  Dobra  •  99 opinii

Ciężko mi ocenić efekty bo minęło zbyt mało czasu. Nadal jest duża opuchlizna. ~ Joanna (Liposukcja brzucha, dr hab. n. med. Jan Rykała)

  • Liposukcja brzucha od 2500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

BALI CLINIC

Warszawa, ul. Roentgena 44 lok. U1(145 km od Lublina)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  109 opinii

Zabieg przebiegł bezproblemowo, więcej strachu niż to warte... efekty są bardzo zadowalające. To jest to na co czekałam. Po prostu spełnione marzenie na maksa. ~ Martulka19 (Liposukcja brzucha, dr n. med. Andrzej Barwijuk)

  • Liposukcja brzucha od 8000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Liposukcja brzucha najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 13 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Bank Tkanek i Komórek, najwyższa to 16000 zł, natomiast średni koszt to 6671 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…