Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 23 innych klinik z okolicy Lublina. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (222 km od Lublina) w cenie 5900 zł lub w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) w Warszawie (153 km od Lublina) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 23 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 4976 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…