Skleroterapia żylaków Lublin i okolice

Leczenie żylaków nie musi być długotrwałe i bolesne. Obecnie pacjenci mogą skorzystać z wielu nieinwazyjnych metod walki z tym problemem. Jednym z nich jest skleroterapia. Oto lista 59 klinik w Lublinie, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie.

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą skleroterapia żylaków, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 59 innych klinik z okolicy Lublina. Skleroterapia żylaków można przeprowadzić m.in. w Ars Estetica Warszawa w Warszawie (155 km od Lublina) w cenie 200 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (145 km od Lublina) gdzie cena za skleroterapia żylaków wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Ars Estetica Warszawa

Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1(155 km od Lublina)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  339 opinii

Lekarz niebywale tryskający pozytywną energią. Widać i czuć było, że naprawdę lubi to co robi. Opiekuńczy, dbający o komfort pacjenta. ~ Karolina

 • Skleroterapia żylaków od 200 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 200 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowymzadzwoń

Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A(145 km od Lublina)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  150 opinii

Podobało mi się podejście lekarza jak i zarówno reszty personelu. Profesjonalna obsługa. Polecam klinikę Wilmed w 100% ~ Dariusz

 • Mikroskleroterapia pajączków od 800 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 2500 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 300 zł

Centrum Medyczne Plus Med

Kielce, ul. Warszawska 21(141 km od Lublina)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  283 opinii

Zabieg przebiegł bez problemu, bezboleśnie. Uciążliwe są natomiast pończochy uciskowe. Na efekty trzeba jeszcze zaczekać. ~ Mag (Skleroterapia żylaków, lek. Paweł Bodzenta)

 • Skleroterapia żylaków 500 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG 700 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Klinika Flebologii

Warszawa, ul. Wawelska 5(152 km od Lublina)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  89 opinii

Mój zabieg składał się z trzech etapów: laser i 2 × skleroterapia . Mam nadzieję że na zawsze pożegnała się z żylakami. Ogólnie polecam naprawdę warto. ~ BM (Skleroterapia piankowa, lek. Cezary Szary)

 • Skleroterapia żylaków od 550 zł
 • Mikroskleroterapia pajączków od 550 zł
 • Skleroterapia piankowa od 550 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 550 zł
dr hab. n. med. Tomasz Grzela

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

chirurg ogólny, flebolog

Dr hab. n.med. Tomasz Grzela opowie o szczegółach dotyczących prawidłowo przeprowadzonej diagnostyki, jak również samego leczenia chorób układu żylnego. Odpowie też na pytanie dlaczego leczenie żylaków kończyn dolnych powinno mieć charakter przyczynowy.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja flebologiczna 350 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 300 zł

Lea Clinic

Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3(227 km od Lublina)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  216 opinii

Zdecydowany postęp. Noga wygląda o wiele lepiej. ~ Jarosław (Leczenie żylaków, lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka)

 • Skleroterapia piankowa od 400 zł
 • Skleroterapia pod kontrolą USG od 400 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 260 zł

Skleroterapia żylaków najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków najbliżej Lublina na podstawie cenników z 59 placówek. Najniższa cena to 150 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 2500 zł (skleroterapia pod kontrolą USG).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków najbliżej Lublina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków najbliżej Lublina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Lublinie - gdzie najlepiej?

Żylaki pojawiają się najczęściej po 40 roku życia i dla wielu osób stanowią źródło dyskomfortu. Można je wyleczyć chirurgicznie, podczas zabiegu laserowego EVLT i skleroterapią piankową. Jeśli chodzi o ostatni sposób, uznawany jest on za mało inwazyjny. Polega na ostrzykiwaniu chorej żyły środkiem (np. Aethoksysclerol, Scleremo), który z czasem zamyka zmienione chorobowo naczynie. Zwykle potrzeba więcej niż jednego zabiegu obliteracji piankowej Tessariego - do całkowitego usunięcia żylaków wystarczają 3-4 zabiegi. Po ostrzykiwaniu żylaków należy przestrzegać zaleceń lekarza.

dr n. med. Marcin Rzeszutko dr n. med. Marcin Rzeszutko

Obliteracja piankowa żylaków kończyn dolnych

W prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego, szkolącym lekarzy z zakresu skleroterapii, przeprowadza się stripping czyli operację żylaków metodą Babcocka. Chirurg naczyniowy i angiolog dr hab. n. med. Jacek Wroński, który jest od 2003 roku prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Angiochirurgii, minimalizuje pajączki na łydkach leserem IPL firmy Alma Harmony. Jego współpracownik dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz, który specjalizację z chirurgii naczyniowej uzyskał na Uniwersytecie Kartezjusza w Paryżu, wykonuje zabieg usunięcia żylaków poprzez wstrzyknięcie do nich specjalnej pianki, tzw. metoda piankowej obliteracji Tessariego.

Centrum Medyczne Medicos oferuje USG Doppler żył kończyn dolnych przed leczeniem żylaków. Obliteracja piankowa żylaków kończyn dolnych jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Chirurg naczyniowy dr n.med. Piotr Terlecki przeprowadza leczenie żylaków metodą laserową EVLT (EndoVenous Laser Treatment), co pozwala ograniczyć zastosowanie klasycznych, bardziej inwazyjnych metod leczenia żylaków.

Dr n. med. Adam Skwarzyński z Zakładu Opieki Zdrowotnej Gastromed oferuje skleroterapię naczyń kończyn dolnych,  likwidującą nieestetyczne żylaki. Zabieg skleroterapii przeprowadza się najczęściej kilkukrotnie, aby utrwalić jego efekty. W Gastromed można też wyleczyć żylaki odbytu metodą Barrona czyli opaskowania.

Skleroterapia w Lublinie

Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic

Leczeniem operacyjnym żylaków kończyn dolnych zajmuje się również chirurg dr Piotr Niedziela, przyjmujący pacjentów w Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Chorób Tętnic i Żył w Lublinie. Lekarz jest autorem pracy doktorskiej pt. "Ocena przydatności oznaczania białka C - reaktywnego u chorych operowanych z powodu miażdżycowej niedrożności tętnic kończyn dolnych". Dr Niedziela usuwa poszerzone żyły powierzchowne, które są oznaką choroby żylakowej. Zabieg chirurgiczny jest uzupełniony krioterapią.

Skleroterapia piankowa żylaków kończyn dolnych jest możliwa w Centrum Medycznym Sanitas, posiadającym certyfikat PE-EN ISO 9001:2009. Pracuje tam chirurg dr n. med. Jan Kęsik, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Lekarz usuwa niewydolne gałęzie żylne metodą Meullera, tzw. Miniflebektomia, która jest jednym z najmniej inwazyjnych zabiegów likwidacji zmienionych chorobowo naczyń. W CM Sanitas przeprowadza się jeszcze zabieg usunięcia telangiektazji.

Chirurdzy z gabinetu Ars Medica leczą zapalenie żył i pękające naczynka. Gabinet dysponuje laserem medycznym stosowanym w leczeniu schorzeń naczyniowych kończyn dolnych. Pacjenci mogą skorzystać tu z kilku rodzajów zabiegu zamknięcia poszerzonych naczynek krwionośnych, m.in. elektrokoagulacja, skleroterapia i krioterapia. Pracuje tu chirurg dr n.med. Paweł Bury, należący do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Lekarz zajmuje się obliteracją piankową żylaków.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…