Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 39 innych klinik z okolicy Lublina. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Intima Clinic w Krakowie (226 km od Lublina) w cenie 600 zł lub w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) gdzie cena za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 39 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 315 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…